Koparko-ładowarka firmy TEKTOY.

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2187
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 160

Koparko-ładowarka firmy TEKTOY.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Dla mojego 3-letniego wnuczka zbudowałem właśnie („czysty” czas budowy około godziny) tę oto koparko-ładowarkę firmy TEKTOY.

Wycinane laserowo części z tekturki podpiwkowej wyciskaliśmy razem, montaż przeprowadził dziadek, oczywiście pod czujnym okiem wnuczka. Obie strony miały przy tym mnóstwo radochy!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić. 3-letnie dziecko jest oczywiście jeszcze za małe, ale bawi się tym (pod nadzorem) już zupełnie nieźle - ciekawe, jak długo „model” wytrzyma! Wiek 7+ podany na opakowaniu jest już, myślę, o wiele bardziej ok.

PS.
Koła przerobiłem na ruchome – inaczej wnuczek by się do mnie nie odzywał... :cool:
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 303
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 45

Re: Koparko-ładowarka firmy TEKTOY.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal84 »

Super sprawa !! Też zastanawiałem się nad modelem dla 4 letniego syna, ale za bardzo boję się o paluszki. Kartonówka wycinana laserwowo, taki prosty i niebanalny sposób bezpiecznego "modelarstwa" dla dziecka.
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2187
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 160

Re: Koparko-ładowarka firmy TEKTOY.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

W wieku 4 lat można już („modelarsko”) o wiele więcej uzyskać niż gdy ma się dopiero 3 latka – ale radocha jest na pewno taka sama – a o to przecież (przynajmniej mnie) chodzi.
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
ODPOWIEDZ