Plany modelarskie wysokiej jakosci i w PDF - za darmo :)

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

Plany modelarskie wysokiej jakosci i w PDF - za darmo :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

Koledzy! Mam cos dla milosnikow starych okretow. Zapraszam pobrac z mojej stronki plany modelarskie pancernika "Navarin" z wojny rosyjsko-japonskiej. Plany w skali 1:100, opracowane w AutoCAD, przygotowane w PDF dla wydruku z drukarek A4. Zapewniam, ze w sieci nie znajdziecie nic podobnego, nawet za pieniadze... Sami zobaczycie.
To jednak jeszcze nie wszystko. W przygotowaniu kompleta planow modelarskich o pancernikach obrony wybrzeza "Admiral Seniawin", "Admiral Uszakow" i trzeci, nazwa ktorego zapomnielem ;-). Beda to rowniez 1:100, objetosc - mniej wiecej 60 stron A4. Wszystko oczywiscie za darmo i winno byc dostepne dla pobrania w najblizsze 2-3 tygodni.
Link dla pobrania: http://www.navarin.ru/page_info.php/pages_id/1
Wiec zapraszam. Zwrocam rowniez uwage na nowe archiwalne zdjecia w Galerje - staralem sie umiescic ich z najlepsza jakoscia.
Milego ogladania, pozdrawiam - Navarin.
Machu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Machu »

Plany swietne, ale to nie moja 'działka'........czy miałbyś może w swoich zbiorach plany jeszcze starszych okrętów?? chodzi mi konkretniej o wczesne opancerzone jednostki z napędem parowo-żaglowym ???
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

Jest jeden, ale w wersji zwyklej, papierowej - Vladimir. Dostepny w sprzedaz wysylkowa na GPM i Gryf-Hobby. Z tymi parowo-zaglowymi staly problem - brak planow, zdjec czy innych zrodel.
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

Wczoraj wylozylem nowe plany modelarskie do pobrania. Jest to pancernik eskadrowy "Sisoj Wielikij" w skali 1:100. Plany jak zwykle w PDF i zajmuja ponad 70 stron A4! Opracowanie na podstawie zrodel z ksiazki wyd. LeKo (w Polsce dostepna w GPM i na Gryfie). Ladna dokumentacja plus wyczerpujaca dokladnosc i oczywiscie za darmo ;-). Wiec zapraszam do pobrania, plik dostepny wraz z innymi w dzialu Download, link powyzej. Nic lepiej na ten okret juz nie znajdziecie. Plik 4,5 Mb.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3279
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 103

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Super sprawa ! Tylko czy możesz zamieścić w dziale Download plik ZIP a nie EXE. Odczuwam - być może niepotrzebnie - lęki gdy mam z sieci ściągnąć execa :D
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

Spoko, postaralem sie wlozyc w ten exec nie wiecej niz 10-20 wirusow - no zniszczysz komputer, ale nie bardzej tego ;). A jesli myslec glowa i skanowac nowe pliki antywirusem nie zniszczysz nic i nigdy. Wiec nie obowiaj sie, nie takie straszny execy jak ich maluja ;-).
ODPOWIEDZ