ZABAWA JESIENNA START !!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Mariusz S.
Posty: 11
Rejestracja: sob wrz 24 2005, 19:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariusz S. »

Witam, miałem nie zabierać głosu w tej dyskusji ale jak to zwykle bywa nie wytrzymałem. Rowin-ds co ci przeszkadza, że chłopak chce coś prowadzić. Jego wątek , jego konkurs i już tylko od innych zależy czy będą brali w nim udział (nota bene niebiorę w nim udziału więc myślę, że jestem w miarę obiektywny) wszak nie jest napisane, że konkurs jest obowiązkowy. Nie rozumie ludzi, którzy próbują zabijać inicjatywę u innych, zwłaszcza tak młodych osobników jak Michał. Jako starszy nie powinieneś się wykazywać swoją liczbą lat tylko spróbować mu w czymś doradzić lub pomóc (ale oczywiście lepiej na odwrót). Dzięki takim konkursom można się wiele dowiedzieć i nauczyć ale Tobie najwidoczniej zależy (tak jak naszym elitom politycznym żebyśmy mieli społeczeństwo durne jak but). I jeszcze na koniec nie miałem zamiaru Cię obrażać (oczywiście możesz to odebrać jak chcesz w końcu jestem młodszy i ...),a o ile się i nie mylę to też za dużo na to forum nie wniosłeś oprócz relacji z f-15, która jest b. dobra. Acha jeszcze jakbyś chciał sprawdzić ile ja wniosłem to odrazu napiszę Ci, że nieprowadzę żadnej relacji (czekam aż ukończę kadłub Warspite) ale staram się zazwyczaj coś komuś pomóc, a nie rzucać kłody pod nogi. Pozdrawiam Mariusz S.
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

barman44 pisze:prawie jak Żywiec ...

Prawie - robi wielką różnicę ;-) ;-) ;-)
Żywiec - prawie jak piwo :D
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Awatar użytkownika
BEBOK
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 07 2003, 19:35
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BEBOK »

rowin-ds pisze:
Właśnie przez takie głupoty poziom tego forum spada
A jaki jest ten "poziom" :?:
Michał

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał »

Dziękuje wszystkim za słowa krytyki i dobroci a w szczególności wottkowi, bebokowi i mariuszowi .S. Niechcecie się bawić to nie dziękuje wszystkim za wspólną pracę na forum prawdopodonie więcej się tu nie pojawie. Dzięki i cześć !!!
ODPOWIEDZ