Z motyka na Slonce czyli rzecz o rozwadze

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Zapomniałem dodać o najważniejszym. Radek gdy dołączył do forum miał ok 16 lat :)
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Zgadza się i szkoda !

A kolejne tego typu tematy niewiele wnoszą poza kolejną porcją ochłodzenia ...
Przypominają ustalanie zasad zabawy w berka ... gryzionego .
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

Wujku Szanowny!
ja się w sumie cieszę, że ten temat powstał...
zawsze do szłu doprowadzały mnie sytuacje, w których w odpowiedzi na krytykę padał post: "zrób najpierw lepiej" - uważam, że to jedna z głupszych możliwych odpowiedzi na jakąkolwiek krytykę.
zawsze jednak gryzłem się w język (klawiaturę?) i taktownie nie pisałem nic.
tutaj mogę napisać swoje zdanie bez konkretnego adresata, nikogo nie urażając i nie stawiając się tym samym po którejś stronie w jakimś sporze.

apel o "mierzenie sił na zamiary" - też jest chyba całkiem rozsądny - chociaż być może inaczej, niż wymyślił go autor. mnie na przykład nie przeszkadzają dziesiątki niedokończonych relacji walających się gdzieś po "piwnicach" - a jak się okaże, że zabierają za dużo miejsca - to pewnie administracja zrobi z nimi porządek. natomiast myślę, że takie niedokończone relacje - a tym bardziej niedokończone modele - najbardziej deprymują początkujących modelarzy - może więc lepiej troszkę ich wstępnie "schłodzić"?
zapraszam na Forum Historyczne
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Niestety Andrzej ma sporo racji. Wszystko juz zostalo powiedziane nie raz i jest to kolejny watek, ktory przerodzi sie za chwile w karczemna awanture.
KOCUREK
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 28 2004, 16:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KOCUREK »

JA POWIEM TAK skasowałem swoje relacje pancernika rodney i czołgu rudy dlatego że przesadzili z krytyką i zgadzam sie z irimi i eps kolegami
zwłaszcza laszlik i sicore tą swoją operacja zło i to są powody główne kasacją moich relacji
pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 336
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

A ja sie zgadzam z kolega peterem. Lepiej tutaj powiedziec co komu lezy na sercu w temacie "dziwnych" relacji niz dopisywac kolejne posty, ktore wlasnie z nich tworza karczemna awanture bo nic innego o czym by mozna podyskutowac w nich nie ma.Jak na razie wszyscy sie wypowiadaja w spokojnym tonie, ale to prawda - ostatnio forum przypomina beczke prochu i wychodzac z roboty do domu zastanawiam sie, czy gdy nastepnego dnia odpale kompa i wejde na kartonwork to znow nie przepadna posty tych czy innych modelarzy, ktorzy znudzeni albo doprowadzeni do ostatecznosci wypowiedziami niektorych po prostu sie z forum ulotnia ...
Niedlugo swieta, moze atmosfera, ktora im towarzyszy udzieli sie i naszemu forum i wszyscy sie troche wyluzujemy ... mam nadzieje.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
Kocurek - nie wiedziałem, że przerwałeś relację (nie oglądałem jej zbyt często) - rozumiem, że jest Ci przykro ale zachęcam Cię do jej wznowienia. Na pewno znajdziesz wielu takich, którzy chętnie sobie popatrzą - nie ma co się dawać zdołować tylko tym, że się nie buduje modeli najlepiej pod słońcem.
Pozdrawiam,
TAD
KOCUREK
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 28 2004, 16:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KOCUREK »

tad dzieki za dobre słowa morze wruce z realcja rudego ale jesyt jescz relacja walkiri ja dokoncze ale niebedzie nowcynna razie poty co wyabia sicore tutaj http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... 061#113061 to mnie poprostu odechciewa robic nowych relacji a kłoci sie znimi niema sensu bo znowu zarobie blokade wiec sobie dalem spokój z klejeniem i jeszcze na dodtek papier hurican z mm71 rok jest taki zepsut ze przy formowani rwei sei na czesci wiec narazie przerwa w klejuni drugi tydzien boniewiem jak sobie stym poradi to tak nawiesie moje problemy z huricanem
pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
kojotl
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 14 2005, 16:53
Lokalizacja: z nad morza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kojotl »

Hm ...



"Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje"
Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Kocurek, miej litość i zacznij używać Obrazek
ODPOWIEDZ