BWP-2000? A co to jest?

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Rysiek wejdzie do C-130 ale mus go troche posmarowac :haha:

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Yunior
Posty: 570
Rejestracja: śr paź 20 2004, 23:16
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yunior »

No to fajnie zaczyna sie robic Rysie, Rosomaki, Irbisy, Hummery, Land Rovery, Honkery, i jeszcze dojda Dziki a logistycy dostana, przepraszam ale to bedzie najodpowiedzniejsze okreslenie, zajoba aby to wszystko do kupy scalic :sciana: zatrzymajcie ja wysiadam, wspolczuje im. I po co te durne zalecenia ze maja byc transportowane przez C-130? Przecierz ich nie dostaniemy. Jak nie maja takich iformacji u siebie to nich zaczna czytac gazety do .............. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, rzut kszeslem, cisnienie juz w normie ;-)

Okonku
1. Na pierwszym zdjeciu jest Rosomak, a na drugim dopiero Rys
2. nie nie nie nic nie bedziemy smarowac

Dobranoc
Obrazek
USMC 3rd Force Recon Company Reenactor
Awatar użytkownika
messer
Posty: 724
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Yunior pisze: I po co te durne zalecenia ze maja byc transportowane przez C-130? Przecierz ich nie dostaniemy.
A czy musimy mieć C-130, żeby nimi sprzęt transportować ? Zawsze można wynająć ;-)
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Ciekawa dysputa się wywiązała...hm... Messer, zadałeś sentencjonalne wręcz pytanie...A CZY MUSIMY...? Oczywiście że musimy... Jesteśmy biednym krajem, z biednymi nikt się nie liczy, więc musimy brać to co pod pozorem pomocy wciska nam agresywna gospodarka amerykańska.....bezpośrednio od nich lub za pośrednictwem firm z udziałem ich kapitału...hm... smutne , ale prawdziwe....

Hahahahah jeśli tak przy okazji słyszał ktoś o programie-systemie „ECHELON”, to za wypisywanie wyrazów kluczowych, w tym przypadku o treściach wyraźnie anty (w przekonaniu ich chorych z wrażenia główek....hihihihi) „hamerykańskich” jesteśmy „sniffowani” i nagrywani....Pozdrawiam panów ślęczących przy monitorach i czytających nasze wynurzenia...hihih...hm... paranoja.... ot taka, przepraszam mała dygresja...
Awatar użytkownika
alert
Posty: 43
Rejestracja: pt wrz 03 2004, 21:16
Lokalizacja: Stalowa Wola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alert »

.. grzegorz HSW tez juz sprzedana-stalownia i kuźnia matrycowa .. ciekawe co bedzie dalej.a miałbyc produkowany Krab.UTOPIA
Pamiętajcie że w Stalowej Woli ogromna huta z żelaza stoi.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Yunior pisze:
Okonku
1. Na pierwszym zdjeciu jest Rosomak, a na drugim dopiero Rys
Od dawna nie jestem w temacie . Moze ktos tu pokaze te wszystkie nowe cudenka aby wiadomo bylo o czym sie rozmawia . Dla mnie to to samo podwozie :roll:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Yunior
Posty: 570
Rejestracja: śr paź 20 2004, 23:16
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yunior »

Okomku Rosomak jest to spolonizowana Patria AMV 8x8 natomiast Rys to odmlodzony SKOT

Obrazek
Ryś

Obrazek
Rosomak
Obrazek
USMC 3rd Force Recon Company Reenactor
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

Jak Bozia da naszym politykom rozum to wydzierżawimy od Niemców sprzęcior, którego zamówili podobno w nadmiarze:

http://www.aeropresse.com/les_plus/fich ... _A400M.php
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

O ile to bedzie latac :lol: No ale A-380 pokazal , ze zachod potrafi i pewnie cos z tego wyjdzie . Sam nie wiem dlaczego ale mi bardziej podoba sie An-70 i wiem , ze moge o tym zapomniec tak szybko jak wbilem sobie do glowki . Nie ta strona swiata a wiec jest BE :-? Yunior dzieki za wyjasnienie . No tak wiedzialem ale jakos mi to z banki wylecialo :cry:
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ