Oddam MMy do sklejenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

Oddam MMy do sklejenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Witam,
mam trochę MMów na półce, a ponieważ jestem leniwy w temacie to pewnie i tak wszystkiego nie skleję - postanowiłem coś oddać trzem osobom do sklejenia. Taki mam kaprys. Wszystko bezpłatnie, pokrywam koszty wysyłki - wystarczy okazać chęć i dobrą wolę.

Ponieważ nie tylko jestem leniwy ale i momentami wredny to stawiam warunki:
1. Osoba, która się zgłosi, zobowiąże sie rozpocząć relację z budowy wziętego modelu (najdalej od 1 stycznia 2006) - na tym forum i gdzie będzie chciała,
2. Musi to być osoba która już coś nam pokazała na forum (jakiś model - proszę o link) - to jest jakaś gwarancja, że coś zobaczymy.

Zgłosić się może absolutnie każdy (chociaż preferuję młodych sklejaczy, którzy nie zawsze mogą sobie pozwolić na wycinankę). Będę śledził postępy budowy i wypełnienie umowy.
Wygrywają trzy osoby: pierwsza wpisana po mnie, druga - przeliczę wpisy razy 12 (powiedzmy od trzeciego) i na kogo wypadnie na tego bęc, trzecia - ta, która ciekawie uzasadni dlaczego chciałaby otrzymać dany model. Rozwiązanie ok. 19.

Lista modeli do wyboru:
- F 14 Tomcat (7/8/9/2004)
- USS Essex (10/11/122004)
- Sopwith Camel (6/2004)
- Wodnik (3/2004)
- PZL P-37 Łoś (4/5/2004)
- Kuter torpedowy Elco (6/92)
- Stuart VI (3/90)

Cel kaprysu: jasny jak słońce i prosty jak drut - zrobić sobie miejsce na półce. Acha, i zobaczyć nowe sklejone modele :food:
Pozdrawiam,
TAD
Awatar użytkownika
orastem
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 08 2003, 21:14
Lokalizacja: Southampton

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orastem »

To ja bym sie pisal na Tomcata i Losia. Planuje sobie na gwiazdke kupic aparat i chetnie cos pokaze. Moje dotychczasowe "dziela":

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... highlight= (model byl prawie skonczony przed recyclingiem, ale nie zrobilem zdjec, juz dostalem za to po glowie :D )

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... highlight=

I koncze wlasnie kleic Apache'a z MMu - na pewno pokaze, jak pojade do domu na swieta.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
orastem
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 08 2003, 21:14
Lokalizacja: Southampton

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orastem »

Aha, no sprawdzilem moje linki teraz i widze, ze po tamtym kataklizmie z fotkami i moje wcielo. Ale byly! A w ogole za tego Mustanga mi do dzisiaj glupio :oops:
jungu
Posty: 119
Rejestracja: wt sie 23 2005, 11:16
Lokalizacja: Turek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jungu »

ja bym chciał kupić wodnika !!! :):):)
relacje bede robił ale modelu ze styroduru (jakiegoś żaglowca) ale tak w połowie następnego miesiąca. hehe
pozdrawiam
praca w stoczni wstrzymana do wiosny (brak czasu)
HMS Cleopatra - rozpoczynam budowę poszycia...
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
powstał pewien problem z powodu mojej nieuwagi - uzupełniam: można sobie wybrać tylko jeden model (bo nie robię darmowej hurtowni) i wysyłkę pokrywam tylko na terenie Polski.
Orastem - możesz dostać wybrany model z wysyłką w kraju - zdecyduj co i jak (pamiętaj o zobowiązaniu odnośnie relacji i skończenia modelu).
Pozdrawiam,
TAD
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Znowu ja i znowu uzupełniam - ne sprzedaję a oddaję, nie wymieniam tylko kapryśnie zachęcam do budowy, nie pytajcie o rzeczy spoza listy. Jungu - chcesz model - przekonaj mnie do tego.
Pozdrawiam,
TAD
jungu
Posty: 119
Rejestracja: wt sie 23 2005, 11:16
Lokalizacja: Turek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jungu »

ok jak w domu posiedze naw kompem i obmyśle plan wrzucania zdjęć to podam linka ale narazie nie mam zdjęć modeli papierowych bo jak je sklejałem to było baaaardzoo dawno temu a wtedy nie mialem kompa a net był na ubogim stopniu rozwinięcia :) potem przerzuciłem się na plastyk, następnie drewno a teraz robie w sturodurze ale miło by było powrócić do korzeni...ah ten nieposłuszny karton.. :roll:
czego mam wrzucić zdjęcia ??? żaglowca - styrodur (nie skończony w 100%) żaglowca - drewno (100%) czy może makiet jakie robiłem do muzeum na wystawe - plastyk, gips i co popadnie:)(byle było ładnie) ???
Poza tym myślę cały czas o stworzeniu prywatnej galerii ale jakoś mi to nie wychodzi ... :(
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
orastem
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 08 2003, 21:14
Lokalizacja: Southampton

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orastem »

Ten pomysl coraz bardziej mi sie podoba. Wybieram wiec Tomcata. Ja bede w domku na swieta i model odbiore bez problemow (mam nadzieje, ze go listonosz nie zlozy na pol). Troche na sile zaczne relacje przed nowym rokiem, ale pozniej powinno juz pojsc "z gorki" :D
To ide zbierac materialy.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Witam,
Orastem jako pierwszy wpisany otrzymujesz model - F 14 (czyli ten wypada z listy) - podaj mi proszę na priv krajowy adres do wysyłki.
Pozostałe miejsca są wciąż puste - czekam na odważnych.
Pozdrawiam,
TAD
dopel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dopel »

Witam
Kiedyś rozmawiałem z Tobą przez PW. Wówczas nie wziąłem żadnego z modeli. Dziś, jeżeli mogę pisałbym się na coś z tych:

- Kuter torpedowy Elco (6/92)
- Stuart VI (3/90)

Założę relację, obiecuję. Będzie problem z fotkami w moim wypadku, ale będe kombinował (skany, jakieś fotki z komórki itp.) Lepsze to niż nic. Obecnie jestem jeszcze przy Spitfirze oraz wykańczam Orlika. Jeżeli wpadnie mi jakiś aparat w łapy, to pokaże co stworzyłem.

Jeżeli Tad pozytywnie rozpatrzysz moją prośbę, to wolałbym model, który ma lepszy papier wg Ciebie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ