Oddam MMy do sklejenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

CZeść,
Dopel pokaż nam cokolwiek z modeli które dotąd wykonałeś (albo budujesz) - to jest warunek konieczny.
Pozdrawiam,
TAD
dopel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dopel »

Rozumiem warunki. Nie chciałbym, żeby wyglądało to tak, że za wszelką cenę chcę dostać model za darmo, że łapczywie się rzucam. Więc zapytam tak: czy na "dowód" może być relacja z budowy modelu, nie dokończona ze względu na brak możliwości wklejenia fotek ? Bo wg mnie co to za relacja, bez zdjęć - choć może inni takie lubią, i spoko, nic nie mam. Jak pasuje, to zaraz wklejam linka do Konradusa, gdzie budowałem Spita i jest tam pare fotek (skanów). Obecnie jestem na dalszym etapie (skrzydła, detale, próby retuszu i malowania).
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Ej Dopel - to jest zabawa! Łapczywie czy nie nie ma znaczenia - chcesz model i nie trzeba się z tego tłumaczyć. Możesz nawet pokazać jedno zdjęcie modelu - chodzi mi o to, żeby trafić do ludzi klejących a nie tylko gadających...
Pozdrawiam,
TAD
dopel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dopel »

W takim razie ...

To ta moja wspomniana relacje. Jak pisałem nie ma tam całego modelu, bo jeszcze jest na ukończeniu. A nawet jakby co, to całego samolotu do skanera nie włoże :)

Pozdrawiam
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Ok Dopel - nie skojarzyłem Ciebie z tą relacją - jesteś wysoko na liście do którejś wycinanki. Czekamy do 19.
Pozdrawiam,
TAD
Awatar użytkownika
adamos
Posty: 25
Rejestracja: sob wrz 04 2004, 19:26
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamos »

A jak zabawa to ja proszę o Stuarta a warunek o relacji z budowy zmobilizuje mnie w końcu do pokazania moich wypocin światu
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Na razie zgłosiły się cztery osoby ale tylko dwa głosy są ważne - nie wszyscy pokazali swoje modele...
Pozdrawiam,
TAD
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
czas zamknąć zabawę - odzew był niewielki (być może za mało czasu dałem albo wymóg relacjonowania budowy odstraszał ludzi). Ważne zgłoszenia są dwa: Orastem zbuduje F-14 a Dopel ma sobie dopiero wybrać (czekam - wiadomość poszła).
Ja oprócz wspomnianego już celu mam przyjemność z obdarowywania i to mi się podoba.
Pozdrawiam,
TAD
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

ja proponuje wlasnie przedluzyc czas trwania akcji. nie wszyscy codziennie odwiedzaja forum , a jesli nawet , to nie zawsze w tych godzinach.
mimo wszystko : popieram ! :)
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej Tad !

Fajny pomysł masz :) Chłopaki maja racje, nie każdy często zagląda na forum, ja np. dopiero teraz, chętnie wezmę udział w tej zabawie. Jeżeli to jeszcze aktualne to poproszę o dodanie do listy kandydatów :)

Oto moje modele pokazane na forum, niekoniecznie w kolejności wykonania:

Polikarpow I-180 relacja z budowy
Devastator galeria
Hellcat galeria
tankietka T-27 relacja z budowy
czołg 7TP relacja z budowy

Interesowałby mnie Stuart VI lub Camel :)

Pozdrawiam :spoko:
ODPOWIEDZ