Bojowy Wóz Piechoty - BWP 1 [relacja z budowy]

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Fidel.......Ty wariat jestes :!: Miodzio . Normalnie miodzio . Zrob mi przyjemnosc i nie brudz tego za bardzo :tuptup:
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Jędrusiu drogi, bez obaw. Od jakiegoś czasu Paweł "brudzi" akurat tyle, ile trzeba. "Rdzawy" okres jego twórczości minął. Obecnie Fidel jest na etapie wyższego wtajemniczenia, co owocuje fotkami jeszcze bardziej cieszącymi nasze oczy.

Uśmiech bewupowatyzlekkaprzybrudzonybezrdzawychnaciekówalezatozfarbąobitąwparumiejscach,
Awatar użytkownika
Yunior
Posty: 570
Rejestracja: śr paź 20 2004, 23:16
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yunior »

Qrcze moze stanie sie to moja inspiracja i oprocz amerykancow zaczno cos tworzyc w ojczystych barwach
Obrazek
USMC 3rd Force Recon Company Reenactor
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Mam nadzieję ze jeszcze nie jest za późno na te zdjęcie...
Wygrzebałem lepsze ujęcie sposobu mocowania belki przez Polską armie... (Nie jest to sposób zalecany przez producenta, i inny niż w innych armiach Układu Warszawskiego, ale decydenci uznali, że jest dobry, bo jest nasz...Hm...)

Zdjęcie jest z tego lub ubiegłego roku, czyli jest to zapewne zalecany obecnie sposób mocowania na „BWP-1”...

Obrazek
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Jak milo po dlugim czasie zobaczyc oznaczenia Jednostek Obrony Wybrzeza ale pewnie teraz to sie inaczej nazywa . I ja mam cos w temacie ale co do zamacowania samej belki to widac bardzo malo .

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Ale numer...No sceneria jak z mojego miasta...Chociaż pewności nie mam...
Obrazek
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Cześć.
Pomimo, że kończę remontować BRDM-a to jednak coś udało mi się zrobić przy BWP-ie, a nawet uważam, że całkiem sporo. Największym uproszczeniem jakim popisał się Dragon jest zupełny brak detali na spodzie kadłuba co wybitnie mnie denerwowało, więc postanowiłem to zmienić i wyszło to tak... a wykombinowałem jeszcze taki szkic jakby ktoś chciał sobie to poprawić http://img.photobucket.com/albums/v189/ ... _kopia.jpg

A tak udało się to wykonać użyłem do wykonania płytek polistyrenu grubości 1 mm.

Obrazek Obrazek
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Czy przypadkiem jest, że Zvezda ma tak samo gładki kadłub, jego spód? Czy to są te same wypraski?

Go, go, go Fidel

gulus
Sokół

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sokół »

Okonku takie malutkie pytanko do ciebie skąd masz takie fotki może masz ich wiecej. Jednostki Obrony Wybrzeża to były kiedyś w Gdańsku,Lęborku a teraz jest już tylko 7 Brygada Obrony Wybrzeża ze Słupska mój ojciec ma sporo fotke z poligonów służył w Słupsku na baterii przeciwpancernej Brdm-y PPk-i
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Sokole fotki znalazlem kiedys w sieci i nawet nie wiem gdzie i kiedy . Nie mam wiecej .Skoro Twoj Tata posiada jakies fajne fotki polskiego sprzetu to juz dawno powinienes meczyc skaner aby je nam pokazac . ;-) :!:
Ostatnio zmieniony pn gru 19 2005, 10:26 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ