Naramienniki

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

jungi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jungi »

Kunie chodziło o modelowanie hełmu a nie jak zastąpić tanio nie pytał b się na modelarskim formum jak zrobić prowizorkę....
CO do bractwa to gówno prawda a kolczuge robi się szybciutko w porównaniu do płytówy ale to ma być panceż na Zlot czyli głównie ma wyglądać 2 musi byc średnio wytrzymały aby ASG lub AEG go nie uszkodził stąd te pytania.
CHodzi głównie o metody kształtowania blachy i dość swobodną manipulacje krztałtem
Awatar użytkownika
bleriot
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 17 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bleriot »

laminat jako baza tak chyba najkorzystniej, a przesmiewcy bywają zawsze :) Ich również pozdrawiam :)
Never shall I fail my comrades
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Jungi: jA nei rozumić co tY pizsezs do nas bo sie zdenewrowałes chyba trochu

A tak do Twego tekstu powracając nie zrozumiałem jednej kwestii, chcecie się bawić w średniowieczne ASG ? to oni wtedy już się z karabinów strzelali, a nie bili po łbach jakimi mieczami i toporami? może mnie na uniwerku nie nauczyli całej prawdy, albo nie było mnie na tym wykładzie? :haha:
Jeśli zagladasz tu Yunior wypowiedz się w tej kwestii i pomóż chłopakom, bo Ty jako jedyny chyba bawisz się tu "w kulki" , może dzięki Tobie da się cokolwiek z tego zrozumieć

Konan historyk nierozumiejący, nieznający całej prawdy o średniowiecznym ASG

PS. Bleriot dzięki za pozdrowienia ;-)
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Jari
Posty: 430
Rejestracja: wt sty 13 2004, 16:49
Lokalizacja: Opole

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jari »

Nie no to, o co chodzi?? ASG czy „Grunwald”?? Bo już zgłupiałem!! Ide se jednak polepie coś!!
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.
kuna
Posty: 7
Rejestracja: śr paź 22 2003, 17:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuna »

Ani grunwald, ani ASG. To ma byc Pancerz wspomagany, a wlasciwie imitacja takowego.
Obrazek Cos takiego jak na rysunku.
Wytrzymale na ASG powinno byc, poniewaz na zlocie na ktorym bede razem z jungim beda tez strzelanki ASG i niechial bym by sie zniszczyl.

Dziekuje marciu11 za opis i prawdoopodobnie zdecyduje sie na ttwa technike.
Awatar użytkownika
bleriot
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 17 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bleriot »

czym Ty się zajmujesz Kuna?, no podoba mi się :) a jeśli tak naprawdę chcesz to zrobi doradzam jednak laminat wyoblenia dają radę. No pozdrawiam i jednych i drugich :]
Never shall I fail my comrades
kuna
Posty: 7
Rejestracja: śr paź 22 2003, 17:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuna »

Dzieki za odpowiedz bleriot. Mogl bys powiedziec cos wiecej o laminatach, jakich uzyc i le kosztuja i jak je formowac? :)
Awatar użytkownika
Kinio
Posty: 123
Rejestracja: śr mar 26 2003, 0:31
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kinio »

Brotherhood of Steel? Tutaj są tylko Brotherhood of Karton... :D
Awatar użytkownika
bleriot
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 17 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bleriot »

kuna to dosc rozlegly temat zatem aby nie zanudzac forumowiczow pisz smialo z pytaniami na bleriot@blueyonder.co.uk. Jesli posiadasz odrobine zdolnosci obrobki drewna powinno byc ok, caly dosc przydlugawy proces zrobienia formy laminatowej moze okazac sie warty efektów końcowych. Wszystkie elementy ukazane na obrazku mozna smialo wykonac z laminatu i to z fajnym efektem /o kolorystyce nie wspominam/ i do tego ta niemalze doskonala powtarzalnosc. Per aspera ad astra. Pozdrowienia
Never shall I fail my comrades
ODPOWIEDZ