*[Galeria/Samolot] Ju-87 G2

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Grzegorz Nowak (W)
Posty: 242
Rejestracja: wt cze 03 2003, 23:47
Lokalizacja: Łódź-Wieluń

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz Nowak (W) »

Tad, model ładnie spasowany... wiem , robiłem tego koszmarka... ale co to za ślady eksploatacji?? papier ścierny czy farbka - szepnij słówko...
fotki w plenerze - bomba! fakt, kamuflaż trochę razi, ale chyba nie oto idzieabu być AŻ TAK WIERNYM HISTORYCZNIE... nie wiedziałem że film gdzieś tu kręcą na forum, że taka dbałość o plenery...
!!ukłony dla Pani Inźynier!! :D
nie każdy święty garnki lepi
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

I to jest to Grzegorz - zabawa przede wszystkim.
Model należy do epoki "przedforumowej" - widać to np. na połamanych krawędziach natarcia, na retuszu czarnym pisakiem oraz właśnie śladach eksploatacji. Robiłem je drobnym papierem ściernym i w przypadkowych miejscach, zbyt realistyczne to to nie jest. Ale mnie bawi...
TAD

PS. Pani Inżynier ktoś na forum powinien powiedzieć coś do słuchu - zaczęła kolejny model (budowla), zrobiła całkiem sporo i się leni.
Ostatnio zmieniony czw mar 09 2006, 15:46 przez tad, łącznie zmieniany 1 raz.
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

kurde JaCkyl nie masz się czego czepić...ale dałeś, przecież nie o to tu chodzi...

mi zdjęcia w plenerze się bardzo podobają, model sklejony normalnie bez rewelacji, ale fotki magdy wypas
korsarz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: korsarz »

zdjecia na sniegu wymiataja... chcialbym pofotografowac tak swoje okrety tylko niezabardzo wiem jak... tak sobie myslalem ze moze nie fotografowac wody, bo zabardzo na niej ich ustawic nie moge ale np fotografowac "horyzontalnie" aby bylo widac tlo za okretem, np jakies drzewa czy cos... Sorry za offtopic ale skoro juz mowa o fotografowaniu...
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Korsarz - co do fotografowania okrętów bez dna (a takie kleisz) na sztucznej wodzie polecam Ci znakomity wątek na Kartonbau (musisz sam poszukać w dziale z okrętami). Jeden człowiek zrobił do tego całe studio i osiąga takie efekty (robi zdjęcia czarno-białe), że dosłownie przysiadłem z wrażenia - wcale nie używa wody. Ma całą serię zdjęć z lotu ptaka (np. ze skrzydłem samolotu w kadrze) i inne świetne pomysły.

Wkrótce moje zdjęcia stukasa na śniegu - estetów z góry przepraszam.
TAD
ODPOWIEDZ