*[Relacja/Samolot] Ił-2m3 WAK

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
messer
Posty: 727
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Proszę bardzo, oto konkretna odpowiedź:
Kształt stateczników w modelu Ił-a 2m3 wydawnictwa WAK jest inny niż jak to jest pokazane w większości monografii tego samolotu - ale mi się taki podoba ( od Ciebie nauczyłem się takiej argumentacji )
Twoje zarzuty odnośnie nieprawidłowego klejenia tego modelu nie mają dla mnie znaczenia - nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem w temacie modelarstwa. Poza tym nie jesteś obiektywny w tym co robisz - odkąd tylko został wydany ten model starasz się dokopać wydawcy i projektantowi tego modelu. Taki zbieg okoliczności, przypadkowo autor konkurencyjnego modelu jest Twoim znajomym.
Jeśli chcesz dalej prowadzić dyskusje o tym, jak kiepski jest ten model o pastelowych kolorach w stosunku do pozostałych Iłów na rynku to załóż proszę osobny wątek.
Awatar użytkownika
Schmmitt
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 17 2005, 21:41
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Schmmitt »

Wedłóg mnie dobrze powiedziane messer. Życzę powodzenia w budowie.

Pozdro. Schmmitt
Gutor
Posty: 280
Rejestracja: sob lis 22 2003, 0:08
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gutor »

Messer ma racje, popieram Cię "ręcami i nogami" :haha:
Tad, nie bądź taki szczegółowy, w Twoim Fiacie pokazałeś jaki jesteś dokładny i jak dobrze umiesz sklejać modele, wklejając szkielet szkrzydła do góry nogami :haha:

Messer nie przejmuj się modelarzami, którzy próbuja udowodnić, że są specjalistami w dziedzinie samolotów, a tak naprawdę nic nie wiedzą :haha:
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 336
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

... nie ma co się przejmować takim gadaniem, za dużo bezsensownego czepialstwa jest na tym forum. Wszystko wygląda dobrze, Ty jesteś zadowolony, zabawa jest przednia - tego się trzymaj...
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

ja również messer popieram to co napisałeś....

mam wrażenie,że Tad jest rozgoryczony tym, że jak jemu coś nie wyjdzie to mu ktoś zwraca uwagę, a przecież w jego relacjach tak nie wolno, także postanowił się odegrać i akurat padło na Ciebie.

dziwią mnie wypowiedzi Tada w tej dyskusji, bo jest wiele sprzeczności z tym co pisze tutaj, a tym co u siebie w relacjach...co właśnie przedstwił marzen (akurat wypowiedź ode mnie z P40, ale jak najbardziej adekwantna)

na koniec....każdy wie, że sympatyzujesz z Answerem :)
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Skoro powstały jakieś plany na których krawędź końcówki stateczników nie jest prosta to, chyba z powietrza się to nie wzięło. Teraz sam już nie wiem czy takie stateczniki faktycznie istniały, ale na kilku fotkach wygląda jak by ten nieszczęsny skos był widoczny.
Te linie na "przejściówkach" jak napisał Messer nie mają się z niczym zgrywać ani do niczego pasować, poprostu tam są.
I sprawa najważniejsza jak już kilkukrotnie pisałem to nie jest ta sama wersja iła co z GPMu i Answera więc identyczne nie będą.
Si vis pacem, para bellum.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Cześć Laszlik. Napisałeś bardzo interesujący post. Nie myśl, że się nabijam. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie napisanie czegoś podobnego (nie o tadzie w szczególności, ale tak ogólnie). Myślę, że admin tego wątku szybko nie wyczyści. Że trochę ostry? No cóż, w końcu jesteś reprezentantem złoskładu. A to zobowiązuje....
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Wyczyścił...
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2068
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Noe niestety... tak myślalem że moje nadzieje będą złudne... Dobrze , że chociaż Ty to zobaczyłeś... A może jeszcze kilka osób.... Moderatorzy, opamiętajcie się!!!
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Wyczyscilem.

Dyskusja odbiegla od tematu watku i skupila sie na osobistych sympatiach i anytypatiach. Takie rzeczy prosze zalatwieac na priva.

Glownym powodem wykasowania kilku postow byl poziom wymiany zdan.

Nie mam nic przeciwko ostrej polemice. Prosze jednak o odpowiedni poziom dyskusji oraz trzymanie sie tematu watku.
Ostatnio zmieniony pn mar 13 2006, 16:00 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ