Poszukuję zdjęć i materiałów

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

Post autor: Edmund_Nita »

Wy tak na poważnie, czy sobie jakieś jaja robicie....?
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Edmundzie ja zawsze na poważnie, w życiu bym sobie jaj z nikogo nie robił a już wogóle z pomarańczowej cieżąrówki :haha:

dzięxy chyłopaki za materiały do magisterki, już pierwsze 6 rozdziałów z tego ułożyłem, jak chcecie to mam to tutej, podaje link do mojego dysku:

"C:\Documents and Settings\Grzesio\Moje dokumenty\magisterka i nie tylko\członkowie PTHoEg\6rozdziałówwykazimienny.doc"

jutro jak zjem śniadanie i wrócę z spaceru to wstawie zdjęcie etykietki arizony z kwidzyna :twisted: :razz: :lol: :cool: :idea: :x
ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

Post autor: Edmund_Nita »

No..., tak myślałem, że sobie jaja robicie.. :lol:
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

Post autor: Bartosz B. »

Konan łobuzie jeden o czym jest ten watek, o Twojej magisterce czy ciężarówce.
może to któraś z tych ?
http://www.y-x.ru/images/kamaz_vs_formula.jpg
http://www.mining-technology.com/contra ... image4.jpg
http://www.materialy.ru/humor/kamaz.jpg
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

Post autor: Piter »

konan kurde zajefajnie ze zrobiles ten watek no mowie ci zajefajnie bo tez chce zrobic taka ciezarufke i wogole a no materialof niweszukalem bo mi sie niechcialo a,le ty masz juz duzo i wogole to moze4 podeslesz a mejla ?.
Oczywiscie model bedzie w standardzie (piankowany szpaclowany etc). A powiedz mi ta twoja bedzie miala opony zimowe czy letnie ??
szacun !
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

Konan, alemalować będziesz oczywisce olejna i ławowcem a nie tam jakimia areografami albo wcale, co nie?
:oops: :lol: :oops: :cool: :) :shock: :lol: :cry: :razz: :shock: :twisted: :twisted: :evil:

pozdrawiam

_________________
Na warwsztacie:
Star pontonowy 660 M- odstawiony bo mi sie odechciało, kiedyś kończe stan prac 40%
Krażownik ZOP Mińsk, mizłem remont w domu i mi sie zakurzył ale tez go skończe jak go znajde stan prac 73%
Niszczyciel ORP Grom II proektu 30 bic też go nie kleje ale go skleje stan prac 80%
Śmigłowiec HH-53 Satallion co mi go pies zjadł stan prac 68%
Szturmtiger- brakuje mi juz tylko jednej gąsienicy stan prac 92%
Su-100 brakuje 2 gasienic stan prac 96,47%
T-34 z modelika brakuje mu kół i gasienic bo mi mama roiła poządki w pokoju i gdzies schowała stan prac 60%
Su-27B opeacowanie pana Sałąpy i mi sie go nie chce kończyć stan prac 85%
i jeszcze jaki4stam modele ale zapomialem gdzie sa i jak sienazywaja
skończone:
T-72 z MM
T-34 z MM
Cromwel z MM
Przyczepa PN-1,5
Emilia
Cobra

Tygrys z MM
Hawker tajfun
Arado 196
Ałrora z Questu
star 25
W planach
kraz
maz
ził
zis
T-72
T-55
T-80BV
Lełopard
jsakis projekt od podstaw i jeszcze rare innych co jeszcze niewiem ze chce

wszystke z Kartonoo :cool:
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

cześć chłopaki, nie było mi ostatnio bo mam mysze na prąd i mi się baterie skończyły, dzięki za zdjecia nie wiem jakie opony zrobie bo widzialem ja w marcu a nie wiem jakie sie wtedy opony ma zalozone bo ja nie mam prawa jazdy to nie musze wiedziec
przesle wszystkie materialy, a nawet link do mojego dysku podam to sobie wiejdziecie i sami poszukacie
fajna lista kat ja swoja tez kiedys napisze ale odtatnio mi sie kupki pomylily i nie wiem ktura jest ktora ale jak sie dowiem to wam powiem szybko
ZŁO SQUAD
Gutor
Posty: 280
Rejestracja: sob lis 22 2003, 0:08
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Gutor »

a jA sE zajme miejsce koło Wójka, razem se popaczymy na bódowe cienżarófki. a jokim kleiem bendziesz kleił? a czym bendziesz go nakładal?

bende bacznie ogladywał twoja relacje
mas we mnie kibica
3mam za ciebie kciuki i rzyczę powodzenia
TomekPk
Posty: 62
Rejestracja: pn wrz 27 2004, 15:17

Post autor: TomekPk »

Ju pirdnicze achle SSSSuperowy temat. Koman chętnie szłużę dokumentacją do twojego tira, co prawda nie mum jeszcze cyfrowego aparatu ale mam sporo kredek (szczególnie pomaranczowych) więc chętnie namaluję swojego tira i podeśle ci majlem elektronicznym tylko podaj kot pocztowy miejscowości bo mogę nie tam yssłać.
A tak wogole to co wy wiecie o tirach. Ja to jestem prawdziwy traker i mimo swoich 12 lat stratkowałem swoim tirem cała juropę i poł swiata. Z kolegą z przedszkola śmigamy sobie nofką zieloną cienrzarufką i my dopiero mamy pojęcie o tym a nie jakieś inne ludzie co tylko udają, że umią śmigać. Ale to na tyle bo już wiosna i muszę się jeszcze nauczyć śmigać rowerem bo jeszcze nie umje.
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

o w koncu sie odezwal ktus kto ma pojecie o tirach bo na nich jexdzi, a nie tylko mi pierwszy rzond zajmują, a gdzie borsuk usiadzie? nikt o NIM nie pomyślał, co? a te opony to jakie powinny być, wie ktoś, bo ja nie wiem? :twisted: :-? :razz:

a i ciężarówka jest w moim ulubionym kolorze, choć to nie siwy pancergrau, też mi się podoba
ZŁO SQUAD
Zablokowany