PzKpfw IV Aust.H

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

ODPOWIEDZ
ciamciala
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 18 2006, 20:35
Lokalizacja: poznań

PzKpfw IV Aust.H

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ciamciala »

Ponieważ przestała istnieć strona Tanxheaven poszukuję zdjęć wnętrza, przedziału kierowcy i przedziału bojowego Jeżeli ktoś posiada proszę o udostępnienie. Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
Nitsche
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 09 2006, 17:47
Lokalizacja: Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nitsche »

kleiłem ten czolg z wycinanki Gpm-u wnetrze jest naprawde dobrze odwzorowane...w Tornado jest sporo o czwórkach ale po rosyjsku...
ciamciala
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 18 2006, 20:35
Lokalizacja: poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ciamciala »

Witam Dzięki za radę Rzeczywiśćie masz rację co do wnętrza pojazdu ale ja chciałem zrobić to bardzo podobne orginałowi z przewodami rurkami oświetleniem i tymi innymi bajerami :oops: Wyślę fotki moich postępów ad modelem ;-) Nara i dzięki Kiedy ja miałem ruski :roll:
graca87

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: graca87 »

Ja rowniez pracuje nad tym modelem, mam wersje wyprodukowana przez Academy, ale niestety w niej rowniez nie ma czesci ani planow przedzialu bojowego wiec chetnie skorzystam z tych planow Dzieki i pozdrawiam :lol:
ciamciala
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 18 2006, 20:35
Lokalizacja: poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ciamciala »

Czesc Graca Pracujemy nad tym samym modelem Niewiem na jakim etapie jestes bo ja juz uporałem się ze srodkiem Jezeli to ciebie interesuje to wysłałem zdjecia na stronie Karton makulatura Przyjemnego dłubania Pozdrowienia z Poznania :) Sory że tak póżno ale sam wiesz jak model wciąga :eek:
graca87

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: graca87 »

Emmka ja na razie mam podwozie, juz pomalowane i gotowe do zalozenia gasiennic wnetrza jeszcze nie zaczolem dzieki za info.

PS:Sorry ze tak pozno ale nie mailem kompa przez miesiac:(:(:(
ciamciala
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 18 2006, 20:35
Lokalizacja: poznań

PzKpfw IV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ciamciala »

Witam Jezeli nie zaczoles jeszcze wnetrza to wejdz na strone karton makulatura tam są zdjęcia Temat ten sam Teraz wziąłem się za koła no a potem za gąsiony Dobrej zabawy przy modelu wielu już go skleiło co widać na forum Pozdrowienia z Poznania :D
graca87

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: graca87 »

W moim przypadku praca nad modelem zostala chwilowo wstrzymana powod to zblizajaca sie nieubłaganie matura :( :( :( :(. Ale po wszystkich egzaminach bedzie na pewno bedzie kontynuowana.
ODPOWIEDZ