*[Relacja/Artyleria] Mały FLAK od Hala

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

ciąg dalszy nasepuje

Kolej przyszła na rurę, z której wypadają pociski :cool: . Wszystko pasuje ładnie, ale trzeba było to przeciagnąć mieszanką humbroli 33+53, bo fabryczna barwa była wiecie rozumiecie taka ten tego trochę.
Tu też nie zachowałem oryginalnej i realnej grubości blachy, ani innych takich części :haha:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzisiejszy odcinek sponsorowały litery W, U, R oraz cyfry 6 i 4, oraz grupa wokalno-baletowa Witchmaster :twisted:
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Odzywam się szybciej , niż przypuszczali najstarsi górale. ALe cóż, jak człowiek posłucha sobie Squash Bowels, to i szybciej skleja. :haha: Stąd wniosek płynie, że teoretycy powinny słuchać grind core'a :haha:

Poniżej znajdują się zdjęcia złożonego do kupy tego obrotowego, co trzyma tą rurę, która strzela :haha: . Brak jeszcze tylko krzesełka, ale że ono wystaje, to będzie przyklejone nieco później.
O pasowalności części nie będę się rozpisywał. Pasują.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A ten oddcinek sponsorowany jest przez literkę T oraz grupę co tańczy i śpiewa Squash Bowels :pice: :twisted:
Ale fajne som te emotki :haha:
ZŁO SQUAD
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Bardzo mi sie ta rura podoba. Ta żółta obudowa też niczego. Mam pytanie techniczne: Czy lufę wykonywałeś tak jak prawdziwą czyli owinąłeś papierem odpowiedni słup powietrza czy zastosowałeś może jakieś inne tajne techniki?

P.S. a czy ten cały Squash Bowels to nie som przypadkiem jakieś satanisty? Bo może oni nadają jakiś przekaz podświadomy dzięki któremu lepiej sie skleja?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 674
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

A ja mam bardzo ważne pytanie. Czy z tej czarnej rury, która strzela, to czy z niej wyleci kulka?
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Lufa zwinięta na drutku i pomalowana. Nie stosuję gotowców, bo mi religia zabrania. Zresztą ona na gotowca nie wygląda.


SB raczej nie, ale te poprzednie na W to do szpiku kości :haha: Tylko ćśśśśś, bo jak sie dowie władza, to każą im wrócić do Polski, a potem im zabiorą obywatelstwo, bo się w obecnym światopoglądzie nie mieszczą.

PS. tylko kulka z nosa :haha:
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Jakoś tak stwierdziłem, że pokażę efekt dłubania mego ostatniego, żeby niektórzy wyciagnęli wnioski, jak trzeba zrobić kiedy się coś w modelu spieprzy. Element ten był pokazany na pierwszej (?) stronie. Jednak co nieco tam spartoliłem, więc trzeba było zakupić drugi egzemplarz i robić na nowo.
I tu następuje morał - jak coś schrzanicie to zróbcie to jeszcze raz, a nie marudzicie o lipnej jakości wycinanki.

A teraz zdjęcie nieskończonej podstawy.

Obrazek
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Siemanazrana chciałem napisać, żeby być bardziej "kól", albo inne "dżezi", ale jest już wieczór, wiec się przywitam na styl starych pierdzieli mówiąc (pisząc) CZEŚĆ

Dziś kolej przyszła na zdjecia skończonej podstawy. Do końca pozostały koła, zawieszenie i rama, "tylko" rama :haha:

Jako, że nie mam nic do powiedzenia-napisania to czas na zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Nadejszla wiekopomna chwila.
Zdjecia podstawy i tego drugiego złożonych do kupy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN niewątpliwie
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Dziś przywitam się na sposób młodzieżowo-blokowy: Siema Ziomusie.

Czas nadszedł na ramę. Wygląd części na papierze nieco odstrasza. Podobnie jak wygląd ramy w 3D. Osoby, które nie miały możliwości obejrzenia wycinanki, mogą sobie zerknąć na siatki części ukazane na poniższym zdjęciu.
Obrazek

Wszystko dokładnie spasowane. Poszczególne części ramy pasują do siebie idealnie. Nie ma najmniejszego problemu, żeby to poskładać do kupy. Zajmuje to co prawda sporo czasu, ale idzie się z tym uporać.
Dużo więcej problemów sprawiło mi poprawne wykonanie zawieszenia. Trójwymiarowe komputerowe rysunki sprawiają sporo kłopotów przy klejeniu, stając sie często utrudnieniem, zamiast pomocą. Zresztą chyba na ten temat sporo już powiedziano.
Rama wygląda tak:
Obrazek
ZŁO SQUAD
Szumo
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 18 2005, 15:25
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szumo »

Kurde narazie to ci swietnie idzie ;) A mam pytanko. Ile czasu sklejałeś tą ramkę? :P Ja chyba bym nie miał cierpliwości xD
ODPOWIEDZ