Oddam MMy do sklejenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

czesc
rowniez i ja dostalem wczoraj model od tad'a , oczywiscie me 262. niestety , prace nad nim rozpoczne pewnie dopiero po 19.12 , cierpliwosc wskazana ;)
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
czas podsumować zabawę. Czterech forumowiczów zobowiązało się do rozpoczęcia relacji z budowy darmowego modelu od początku stycznia tego roku - minęło już pięć miesięcy, więc co nieco mogę powiedzieć o ich solidności.

Relację z Me-262 zaczął i ukończył kolega Rout (pozdrawiam i gratuluję!), Grzecho zrobił jeden wpis z budowy kutra Elco - formalnie spełniłeś warunek, faktycznie - wypiąłeś się. Kolega Dopel w ogóle nie zaczął relacji z otrzymanego Stuarta, o którego usilnie walczył. Kolega Orastem coś mi tłumaczył o zniszczeniu wycinanki Tomcata - nie przekonało mnie to jednak.

Panom Orastem, Grzecho i Dopel na przyszłość dziękuję, także prywatnie.

Mimo niesolidności uczestników zabawę uważam za udaną - dobrze się bawiłem, zyskałem jakąś tam wiedzę o ludziach arelacja Routa bardzo mi się podobała.
TAD
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Tad możesz być spokojny, po ukończeniu P.11c od razu całą parą idę w Elco.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 25 2006, 11:44
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Merkava »

Witaj Tad.
Mam pytanie, czy zostałio ci co,s jeszcze z tych MM bo nigdzie nie mogłem znaleźć co zostalo i czy coś przez PW zamówili.
Mam teraz pusty warsztat, a zawsze chciałem zrobic relację, więc jeżeli coś masz to odpisz.
Gorąco pozdrawiam
Hubert
Awatar użytkownika
KHOT
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 12 2004, 7:52
Lokalizacja: Konsorcium Honette Ober Advencer Mercantiles

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KHOT »

...barman44 wyjaśnił mi sprawę z jego nieistniejącą relacją, nie będę wchodził w szczegóły (rozumiem, dla mnie wyjaśnienie ok, nie wiem, czy Tad dostałeś też), ale F-117 z GPM jest dostępny dla chętnego, wszystko jest opisane w tym wątku, po dalsze szczegóły odsyłam do Barmana, on też zdecyduje komu przekaże model.

Pozdrawiam...
W planach: samochód -> żona -> dziecko -> dom -> emeryturka -> urna... ;-)
Obrazek
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Witam po dłuższej nieobecności na forum. Tak jak wyżej napisał KHOT, jest dostępny model samolotu F-117 z GPM-u. Czekam na chętnego modelarza który podejmie się przeprowadzenia relacji z budowy tego samolotu na forum. Nie ma żadnego terminu na rozpoczęcie relacji, lecz miło by było gdyby niebawem ona się pojawiła. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 25 2006, 11:44
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Merkava »

Ja się podejmę tegoz modelu, i tak właśnie zakończyłem budowę pumy, (jesczze dzisiaj będą fotki), więcej na PW
ODPOWIEDZ