[relacja] ORP Burza 1:155

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Highlander
Posty: 156
Rejestracja: śr sty 25 2006, 12:21
Lokalizacja: Zakopane/Bxl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Highlander »

Mie sie widzi, że _Karol_ używa skrótów myślowych.

Zgroza. :-?
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

skrutuw ? .... aaaaaa znam jeden . Bez babcyne .

Wujek .
Awatar użytkownika
Sebastian B.
Posty: 288
Rejestracja: czw gru 23 2004, 13:35
Lokalizacja: Tichau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sebastian B. »

Dziś miałem kiepski dzień , ale dzięki tej relacji wrócił mi uśmiech na twarzy .

fenks , spox , elo siema !
Teoretyk ostatnio...
_KaroL_
Posty: 248
Rejestracja: pn lip 17 2006, 14:38
x 15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _KaroL_ »

Wujek:
... klejów stolarskich tani - do miejsc obłążnoych większym napięciem - się rozsmarowóją - przewarznie zostaje ...
Wujku chodzi mi oto że klej jest tani, Pattexu używam do miejsc na których opiera się większy ciężar (np. dźwidary), łatwo się rozprowadza po nawierzchni ale jak po dłuższej chwili od przyklejenia jak będę odrywał(źle) przyklejoną kartkę na drugim elemencie zostanie trochę papieru
_KaroL_
Posty: 248
Rejestracja: pn lip 17 2006, 14:38
x 15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _KaroL_ »

ostatnio nie zrobiłem dużo przez brak odpowiedniej miedzi, byłem też zajęty robieniem mojej strony w internecie (niedługo skończe) od ostatniej relacji skleiłem szkielet i nakleiłem pokład
Obrazek
Obrazek
a właśnie co to jest?:
Obrazek
bo mnie się wydaje że tory dla kolejki transportującej amunicję
a to mały błąd
Obrazek
bym zapomniał zaryzykowałem i pokryłem pokład i poszycie klejem efekt jest super
Ostatnio zmieniony wt sie 29 2006, 10:07 przez _KaroL_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

A nie prościej było napisać :
.. Ja używam kleju stolarskiego do wiekszych powierzchni, gdzie spoina nie musi być mocno wytrzymała natomiast pattexu tam gdzie klej musi znieść większe obciążenia. Oba te specyfiki są bezbarwne oraz łatwo się je rozprowadza. Wada jest taka że po sklejeniu niema już możliwości wprowadzenia poprawek czy też rozłączenia elementów...

Karol ja też mam dysleksje stwierdzoną ale wierz że jeśli się chce to można z tym walczyć i pisać przynajmniej zrozumiale.
Wracaj do roboty i staraj się bo tak będzie ta relacja wyglądać jak język którego używasz ..'
Pozdrawiam

Edit: Pisałem akurat posta kiedy zadałeś pytanie. Te miejsca na pokładzie to coś w rodzaju mat antypoślizgowych (nie wiem jak się to fachowo nazywa i mogę się mylić jak tak to proszę mnie poprawić). Chodziło o to by marynarze nie ślizgali się jak na lodowisku gdy pokład dość często był mokry.
Ostatnio zmieniony pn sie 28 2006, 16:33 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Karol się pytał pewnie o te "linie" - to tory minowe. I proszę, używaj opcji sprawdzania pisowni :!:
nieslubny
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 20 2006, 13:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieslubny »

Gdzie sa ci wszyscy bojownicy o czystosc wypowiedzi na forum? W tym watku jest tyle bledow ortograficznych i stylistycznych, ze az mnie to w oczy kole. Ja sam zostalem skarcony jak uczniak za uzycie kilku slow z "podworkowego slangu" - jak to okreslil moderator, a tu nie widze prawie zadnej ingerencji. Dlaczego jednych miesza sie z blotem a innym puszcza sie to plazem (dla porownania sprawdzcie jak wszyscy sladza w relacji anglojezycznej barry Boeing 314 Yankee Clipper mimo ze jest "swiezakiem" na forum a model wcale nie jest porywajacy, nie mowiac juz o bledach - moze niektorzy chca sie pochwalic swoim niestety mizernym angielskim).

p.s. Moze lepiej zalozyc i prowadzic watek w obcym jezyku. Moze wtedy zapanuje na forum mila i slodka atmosfera i wszyscy bedziemy sie cieczyli wspanialymi panegirykami - choc w obcym jezyku.
Awatar użytkownika
adamos
Posty: 25
Rejestracja: sob wrz 04 2004, 19:26
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamos »

Karol Piękna sprawa z tą relacją będę śledził na bieżąco i trzymał za Ciebie kciuki
P.S.
To sem relacja po nasy gwarze a nie umioncych cytać do skoły se iść
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

" ... ostatnio nie zrobiłem dużo przez brak odpowiednie miedzi ... " - napisałeś Karolu nie przejmując się uwagami co do kontroli tego co w poście piszesz . Ponieważ pisząc (wcześniej) że do uwag już się przyzwyczaiłeś dajesz obecnie dowód na to że nie masz zamiaru czymkolwiek się przejmować ...

Dlatego już nawet nie chcę tłumaczeń . Tu masz kolegę "z branży" ... trudno pojąć jak internetowa rozmowa między wami by wyglądała :

Obrazek

Wujek .

Pisania i czytania najlepiej uczyć się z książek . Nie z internetu .
ODPOWIEDZ