*[Relacja/Okręt] ORP Krakowiak

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1100
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

A ja miałem okazję pogratulować osobiście, co jest o tyle istotne, że model w realu wygląda jeszcze lepiej, tym niemniej jeszcze raz gratuluję i modelu i niewątpliwego sukcesu.
Awatar użytkownika
Kemot
Posty: 505
Rejestracja: pn mar 17 2003, 11:37
Lokalizacja: Kielce
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kemot »

Tomek, a nie mówiłem, że to model Aguli :-)

Model sklejony naprawdę ładnie. Jak na pierwszy model to po prosty ŚWIETNIE. Pamietajmy, że to Haliński, gdzie nie ma wybacz dla partaczy i "szybkościowców".
Udało mi się nawet chwilkę pogadać z autorką.

Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne dzieło spod ręki Aguli.
pzdr
Kemot
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Przyznaję się że do momentu aż zobaczyłem karteczkę z nazwiskiem wykonawcy to nie wierzyłem że to ten sam model - to co widać na fotkach wstawionych na forum, a to co zobaczyłem tam to jakby dwa różne modele.
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1101
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 156

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Przyłączam się do gratulacji kolegów. Swoją drogą, na forum nie zawsze widać to, co w rzeczywistości. Dlatego żałuję, że nie mogłem pojawić się osobiście na konkursie :(
Awatar użytkownika
Orvar
Posty: 27
Rejestracja: czw mar 03 2005, 17:06
Lokalizacja: Czaniec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Orvar »

I ja się przyłączę - byłem , widziałem i podziwiałem , nie mogąc uwierzyć że to Twój pierwszy model ! Gratuluje ukończenia budowy , no i oczywiście pozazdrościć wspaniałego wyniku :).

Pozdrowienia Piotr
Obrazek
Awatar użytkownika
Glutation
Posty: 149
Rejestracja: pt wrz 09 2005, 8:41
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Glutation »

Witam,
Ja również pragnę przyłączyć się do w pełni zasłużonych gratulacji. Winszuję uzyskanej noty za pierwszy model. Brawo! :spoko:
Tomasz D. pisze:Przyznaję się że do momentu aż zobaczyłem karteczkę z nazwiskiem wykonawcy to nie wierzyłem że to ten sam model - to co widać na fotkach wstawionych na forum, a to co zobaczyłem tam to jakby dwa różne modele.
...i przy okazji proszę wszystkich, którzy krytykują pogląd, że "w realu tego nie widać, aparat tak to wyolbrzymia", aby zapamiętali sobie raz na zawsze słowa Pana Tomasza, który "tam był, wino i miód pił, a co zobaczył w poście umieścił" ;-)

Pozdrawiam serdecznie
Glutation
"No, kończ Władziu i robimy"
ODPOWIEDZ