[Prezentacja] mój dorobek modelarski (by noker)

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
noker
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 08 2006, 9:03
Lokalizacja: Puławy City

[Prezentacja] mój dorobek modelarski (by noker)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noker »

Witam serdecznie całą społeczność forum - a w szczególności część kartonową.
Całkiem przypadkowo natknąłem się na Wasze forum - i odżyły emocje związane z Modelarstwem.
Dzisiaj oczytałem sie forum jak bąk, jestem znowu naładowany i modelarsko nastawiony do życia.
Tutaj można pięknie po kolei poczytać sobie o Waszych postępach w pracach więc i ja chciałbym przedstawić wam moje modele. Narazie będa tylko dwa - gdyż tylko te dzisiaj zdołałem 'obfocić'

F-16C z MM

Obrazek

Obrazek

model sklejony pod koniec 2002 roku - więcej fotek pod adresem http://e30.neostrada.pl/F16C/

JAS 39 GRIPEN z MM

Obrazek

Obrazek

model sklejony w pierwszej połowie 2002 roku - więcej fotek pod adresem http://e30.neostrada.pl/JAS39/

Przygodę z modelarstwem Kartonowym zacząłem - tego się nie zapomina - od pancernika Vanguard'a, ale zapału starczyło mi tylko na grube elementy - drobnica na pokładzie była silniejsza ode mnie. Następnie przerzuciłem się na modele lotnicze i tutaj mniej więcej w następującej kolejności:
Messerschmit ME109
Hellicat
F-5 Tiger
B24 Liberator
Folgore
Mitsubishi Zero 21
BELL UH-1D IROQUOIS

część z nich nie jest wysokich lotów - były robione przez małolata :)
część z nich marnie skończyła w rękach młodszego brata

Ostatnio na tapecie był MIG 29 z MM w polskich barwach - prace stanęły w marcu 2003 i mam nadzieje że niebawem ruszą do przodu.

Postaram się w miarę wolnego czasu dodać tutaj moje pozostałe okazy i jakoś to uporządkować

Pozdrawiam
noker

PS Może jeszcze dodam jakie modele są w poczekalni
F-4E PhantomII
F-5E TIGERII
F/A-18 Hornet
P40 Kittyhawk
Ju87 Stuka
ME109 E4 Trop
Ostatnio zmieniony czw wrz 12 2013, 22:43 przez noker, łącznie zmieniany 1 raz.
PZDR noker
Awatar użytkownika
ukasso
Posty: 74
Rejestracja: sob gru 03 2005, 19:12
Lokalizacja: Mińsk Maz.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ukasso »

Witamy serdecznie na forum.
Cieszy mnie to, że interesuje cię tematyka lotnicza i maszyny współczesne. Pokazuj co tam masz jeszcze sklejone. Tutaj wszyscy lubią oglądać prace innych.
ODPOWIEDZ