Grzecznie się witam:)

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bushvalk
Posty: 176
Rejestracja: ndz paź 31 2004, 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Grzecznie się witam:)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bushvalk »

Witam wszystkich, dotychczas rzeźbiłem plasit, ale przyszedł czas na coś bardziej wymagającego, wiec wziołem się za karton, mam na koncie Hurricana MkII, oraz Spita, ale z racji, iż są to początki, nie będe się nimi chwalił :D natomiast jutro zaczynam budowe Corsaira i chciałbym tu przedstawić swoje efekty w trakcie i po zakończonej budowie.. Mam nadzieję, że Wy, jako fachowcy w kartonach udzielici mi jakiś wskazówek :) Pozdrawaim!
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hide »

No siemasz. :)

pokaż nam tego spita i hurricana nie ma się czym wstydzić.

no i czekamy na corsair'a
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

Witam serdecznie i poza dołączeniem się do prośby hide zadam Ci pytanie - dlaczego myślisz że plastik jest mniej wymagający niż karton ? Absolutnie nie chcę wzniecać tu jakiej kolwiek dyskusji poprostu chciał bym znać zdanie Bushvalk'a na ten temat. Ostnimi czasy jestem niczym romantyk rozdarty pomiędzy tymi dwoma tworzywami robiąc to i tamto. A tak btw to też bym bardzo chciał zobaczyć co tam sobie z plastiku zrobiłeś :)
Modelarskiej roboty nigdy za wiele :D
Pozdrawiam
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
szpejarz
Posty: 310
Rejestracja: wt mar 04 2003, 21:28
Lokalizacja: Kraków (miasto Królewskie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szpejarz »

serwus
- skoro rzeźbiłeś w plastiku - teraz zostajesz tapeciarzem - z czasem zostaniesz stolarzem :)
- żartuje - oczywiście - ale o tyle jestem poważny , że z papieru coś tam popełniłem :) z plastikiem jakoś mi nie wychodziło - no i teraz jestem stolarzem :)
Norske Love 1:75 - początek krucjaty 2006 ... a dalej to się zobaczy :)
Awatar użytkownika
Bushvalk
Posty: 176
Rejestracja: ndz paź 31 2004, 21:47
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bushvalk »

oki, w takim razie prezentuje moje "wypociny" z kartonu, przepraszam, za jakość fotek, ja tylko odzyskam swoją cyfrówkę, zdięcia będą dużo lepsze
Tu foty Hurricana
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu dla porównania D-520, plastik, 1:32, Azur, w technologii short run ( jeszcze nie ukończony :D )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

@Piter- napiasłem tak, ponieważ w moim przy[adku tak jest, zawsze lubiłem kartony, ale nigdy mi nie wychodziły, dlatego taki stwierdzenie napisałem, ale postanowiłem coś z tym zrobić i zacząć uczyć się kleić je :D
ODPOWIEDZ