Lancaster Andrzeja Ziobra

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No to Bzyku, se nie pobzykasz... :lol:

P.S.: I po co Ci to było. Pierwsze posty i trafiłeś, jak ojca chrzestnego w jaja... Czasami lepiej jest skierować swoją energię na wykonywanie pożyteczniejszych czynności (np. budowę modeli :lol: ), niż na pisanie durnowatych postów... :twisted:
Irek-M1
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 22 2006, 12:33
Lokalizacja: Słupsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Irek-M1 »

Witam. Jestem nowym forumowiczem i dopiero dzisiaj siadłem do kompa po powrocie. Miałem ten wielki zaszczyt uczestniczyć w zawodach w Słoweni dzięki uprzejmości Andrzeja za co z góry mu dziękuję. Udało mi się odniść pierwszy zagraniczny, niewielki sukces w klasie samolotów moim złotym MiGiem-21. Udało się zdobyć pierwsze miejsce w klasie 1:48, oraz trzecie miejsce za ciężarówkę. :D
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

I to się chwali. Brawo :lol: :spoko:
Piotrek.S.
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 01 2005, 13:09
Lokalizacja: Oborniki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek.S. »

Gratulacje dla Pana Andrzeja. Co do śmigłowców niezbyt popularnych jako pewniaki do nagród to jest cynk, że ma się to za 2-3 lata zmienić. Mi-6 jakiś czy cuś :roll:
Gratulacje
Pozdrawiam
Piotrek.S.
Awatar użytkownika
piotter
Posty: 203
Rejestracja: ndz lis 20 2005, 14:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotter »

Gratulacje za Słowenię!

No i "czapki z głów" za wybór następnego tematu - będę czekał na szczegóły w Aeroplanie.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3235
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 101

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Kilka zdjęc z Będzina. Pod dośc dużą miniaturką kryje się zdjęcie 3MPX

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Lancaster Anrzeja Ziobra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andrzej Ziober »

No to jeszcze trochę kontynuacji tematu pt. Ziober się chwali...
Po tegorocznym starcie Lancastera na Flanders Model Festival w Antwerpii, gdzie zdobył I miejsce w klasie lotnicze 1:72 i puchar „za najlepszy samolot II w. św.” przyszła kolej na start we włoskim konkursie Monza Models. Tam liczyłem (bardzo po cichu) jedynie na zwycięstwo w klasie lotniczej, gdyż włoska obsada w modelach okrętowych jest tak mocna, że uważałem, iż samolot nie ma szans z atrakcyjnymi i dużymi modelami okrętów historycznych, okapujących złotem ozdób i plątaniną linek wszelakich. Pojazdy też tam bardzo wysoko stoją, bo lokalizacja klubu kilkaset metrów od słynnego toru wyścigowego Monza zobowiązuje. Czerwonych bolidów zrobionych na wysoki połysk było tam tak dużo, że mój „blady Lancek” gdzieś ginął w tym tłoku. Za konkurenta miałem również wielgachnego F-14 z wysuniętym silnikiem, który wielkością przytłaczał wszystko, co stało w okolicy (we włoskiej klasyfikacji konkursowej nie ma podziału na klasy według skali pomniejszenia – dla „lotniczych” są tylko dwie kategorie – standard (z pudełka) i master (przeróbki i scratch’e), co powoduje, że model 1:72 musi konkurować z gigantami w 1:32, a to jest mocno stresujące. Mimo znakomitej stawki wykonawców jakimś cudem w tym konkursie przyznano mi za Lancastera Best of show. Dziwne to, ale prawdziwe, o czym nie bez dumy donoszę ;-) .


Obrazek
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

:spoko: :lol: :lol: :lol:
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Lancaster Andrzeja Ziobra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andrzej Ziober »

Serdeczne pozdrowienia dla całego Kartoworku z Euro-Modell 2007 – International Austrian Model Masters (Ried im Innkreis, Austria). Mój Lancaster nagrodzony złotym medalem (dodatkowo Liberator w tej samej klasie - srebrny, a Junkers G-23w w klasie „cywilnych” – złoty)
Obrazek
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
kgmodel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kgmodel »

Spieszę z wielkimi gratulacjami Andrzeju. Już widziałem Twoją zadowoloną twarz na www.rlm.at więc przypuszczałem , że w Austrii był Twój kolejny sukces. Jeszcze raz gratuluję.
ODPOWIEDZ