zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

przepraszam za 2 post ale nie mogę edytować poprzedniego.


zauważcie kto jest krytykowany w tak ostry sposob ?

ludzie ktorzy wykazują neichęć do własnej pracy pod wzg. poszukania czegoś itp.

wszedzie kazdy powtarza, zeby uzywac szukaj, google.pl itp no ale łatwiej wklepać temat z beznadziejnym pytaniem nie prawdaż ?

osobiście jak czegoś nie wiem, to szukam w relacjach itp. ew. pytam na pm osoby ktora coś wie na ten temat zamiast wklepywać bezsensowne tematy - nie zawsze tak było.

z ta krytyka jest podobnie jak ze sztukami walk. najlepsza nauką jest sparing. bo jeśli dostaniesz udeżenie na kręgosłup to będziesz wiedział żeby nastepnym razem nie odsłaniać pleców.

ta krytyka nie jest wieczna. gdy ktoś "mądrzeje" to ona maleje. bo taki ma cel. by to bylo forum bez zbednych pytan na ktore ktos juz kiedys 10000 razy odpowiadał.
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Krakus
Posty: 120
Rejestracja: czw kwie 03 2003, 9:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Galwani.

Ni przejmuj się postem hide, tu masz więcej zwolenników niz przeciwników.

hide
===
Sadząc po twoim poscie piszesz pod wpływem ogromnych emocji, więc wrzuć luz...i spoko...nie ma się co denerwować, trzeba wysłuchać wszystkich i zrozumieć ich racje.


Pzdr.
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

pim & hide - miedzy innymi wlasnie o was jest ten topic...

pimp ktory nawet nie raczyl dodac podstawowych ifnromacji na swoj temat w profilu juz mnie chce z forum wyrzucac.. pomine juz sam fakt ze siedze tu dwa razy dluzej...
hide- o wyzalaniu mi nie mow... to forum upada dzieki m/in takim ludziom jak ty..

kiedys sie wkurzalem na 'zlo squad'.. wybuchla wielka klotnia ktora w rezultacie doprowadzila do kasacji wielu wpisow... naprawde wole ich niz was...

hide- masz 19 lat ale juz uwazasz ze masz monopol na wiedze? wiesz wszystko na temat modelarstwa?


a jesli kogos wrzucisz odrazu na gleboka wode... zwykle pozniej wyladujesz w sadzie.. oskarzony o spowodowanie smierci...

gdzie sie podziali tacy forumowicze jak Jaroslaw... ktory mimo mlodego wieku staral sie jak tylko mogl aby reszta forumowiczow go zaakceptowala... i udalo mu sie.. w jego tematach pojawialy sie spore ilosci wpisow ze szczerymi poradami jak to zrobic lepiej... jak mu cos nie wyszlo to nie czytal zaraz steku obelg, tylko widzial fachowe porady od doswiadczonych mdoelarzy... teraz pewnie zobaczyl by wpis jakiegos 'wszechwiedzacego' ktory by go zmieszal z blotem....

niby od zawsze byle mzwolennikiem twierdzenia 'nigdy nie kloc sie z glupcem, ludzie moga nie dostrzec roznicy'.. ale w tym przypadku nie moge...

co do wyzalania... mysle ze nieco bardziej zawalasz forum swoimi wypowiedziami.. wiec mnie nie pouczaj...

ps. przejzalem twoje wpisy... stosunek wpisow 'puczajacych' do typowo modelarskich jest porazajacy... z przewaga oczywiscie tych pirwszych... sam zbyt wiele relacji nie mam... dlatego wlasnie nikogo na forum nie pouczam... troche pokory bo sa tu ludzie przy ktorych twoje modele to nedzne sklejadelka... ich tez pouczasz?


moim skromnym zdaniem powinien sie za to wziasc admin na wspole z modami... bo dzieciaki coraz mocniej forum rozpieprzaja... i bannery 'nie dzieciom neostrady' umieszczane w sygnaturze juz nie zadzialaja...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

Nocturne pisze: piszą na tym forum od bardzo dawna ...
No własnie , tylko piszą , nic więcej ,a tych piszacych stac jedynie na zakładanie takich zimbecylowaciałych tematów , bo napewno nie relacji z klejenia. Sentymentalne sensy klejenia , bolączki takie jak autora tematu i tym podobne słodkie pierdzenie ... Weź się chłopaku do roboty...
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

grzegorz- po pierwsze nie 'chlopaku'... szacunkiem wspolforumowiczy obdarzam ale tego samego od nich wymagam...

po drugie- znajdujemy sie w hydeparku... gidze mozna zakladac topiki na temat dowolny

po trzecie... zwyczajnie po przeczytaniu postow ludzi ktorzy ostanio sa najbardziej katywni [wszystkowiedzacych] nie mam ochoty na pokazywanie CZEGOKOLWIEK... bo po co? zeby dzieciaki ktore dostaly kompa na urodziny zmieszaly z blotem cos nad czym sie meczylem rpzez ostatnie dwa miesiace?

bo niektorzy nie moga przyjac do wiadomosci ze niektorzy dopiero zaczynaja...

a wzieliscie pod uwage ze ludzie zadajacy po raz kolejny to samo pytanie moga miec net od miesiaca i jezscze nie ogarniaja googli i wyszukiwarek? czy po prostu wierzycie w to ze kazdy rodzi sie z umiejetnoscia obslugi wszelakich wyszukiwarek?
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

Nie powiem Ci gdzie mam co o mnie sądzisz , a Twoje " ze dzieciaki dorwały sie do kompa " brzmi jak " nie zrobie zdjęć bo siostra zabrała aparat nad morze" . Skoro nie chcesz nic pokazywać , to po zaśmioecasz forum modelarskie ?
Awatar użytkownika
pawel444
Posty: 14
Rejestracja: pt lis 11 2005, 19:09
Lokalizacja: Wieś zwana Radom

Post autor: pawel444 »

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... highlight=

tu jest przykład takiego zachowania . Dymi mi co na mnie będą gadać ci co jechali po mnie w tamtym temacie. Ja sie chciałem normalnie czegoś dowiedzieć a tu mnie zmieszali z błotem. Uprzedzając wypowiedz o tym że nie chciało mi sie iść do sklepu i spytać o cenę farbki to odpowiadam że chciałem porównać ceny u mnie w sklepie i te po jakich wy kupujecie. Traktujecie tak prawie każdego kto sie pyta o coś waszym zdaniem "głupiego " , "co każdy musi wiedzieć ". Jeszcze żeby to ...... a co będę dalej gadał. Do tych " wszystko wiedzących" i tak nic nie trafi?

Pozdrawiam pawel444.
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

Pawel tak przeczytałem ten temat... chyba nie powinieneś się tu odzywać... pozatym po co komu wiedza czy w gdańsku jest farbka tańsza o 50 gr a w łodzi droższa o złotówke. pojedizesz do innego miasta z tego powodu ? - nie sądze

pozatym swoimi wypowiedziami sam prowokowałeś by ktoś ci "dokopał" w tamtym temacie. przeczytaj uważnie. 2 posty odpowiedzi a potem jeden pod drugim twoje 3. - edytuj plz....

dostałęś delikatna krytyke a odczytałeś ją zupełnie inaczej. dorośnij :) nie jestem zwolennikiem tego że każdy 15-latek to kretyn. niestety wiekszość twoich rówieśników dokladni potwierdza te opinie - nie bądz taki jak inni. Przeczytaj sobie dokładnie post-ukash'a- i weź go do serca.

pozdrawiam
zgryźliwy (jak zwykle) hide
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Pimp
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 19 2005, 12:19
Lokalizacja: Kraina podziemnej pomarańczy

Post autor: Pimp »

Galwani pisze:ps. przejzalem twoje wpisy... stosunek wpisow 'puczajacych' do typowo modelarskich jest porazajacy... z przewaga oczywiscie tych pirwszych... sam zbyt wiele relacji nie mam... dlatego wlasnie nikogo na forum nie pouczam
Galwani, jednego nie rozumiem - "przejrzałem twoje wpisy" i póki co jesteś przodownikiem tego forum jeśli chodzi o ilość wpisów bezsensownych w porównaniu do tych kreatywnych dotyczących między innymi twojej własnej twórczości modelarskiej o czym sam nasz przekonujesz w słowach że nie masz zbyt wielu relacji, więc dlaczego wytykasz to innym ?
nocturne pisze:jak na osobe która napisała na Kartonworku całe 12 postów to strasznie szybko się bierzesz za wyrzucanie z niego ludzi
nie moja wina że resztę moich wpisów usunięto, jednak z tej mojej małej ilości wpisów trąci optymizmem - stosunek moich bezsensownych wpisów do tych z sensem jest zdecydowanie mniejszy niż u ciebie bądź u Galwaniego - ja nie pokazałem nic konkretnego na forum i mam tylko 12 wpisów, Wy także nie pokazaliście nic godnego zainteresowania a wpisów macie zdecydowanie więcej, wnioski z takiego stanu rzeczy wyciągnijcie sobie sami.
Krakus
Posty: 120
Rejestracja: czw kwie 03 2003, 9:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Ja mam wpisów tyle ile mam, zawsze staram się pisać tylko wtedy, aby wyjasnic pewne sprawy, nigdy nie krytykuję nikogo tylko za to, że ktoś czegoś nie we, że ma odrębne zdanie niż ja / krytykuje tylko za błędy w pisowni / z racji tej, że posiadam dużo materiałów pomocnych przy budowie modeli samolotów często wysyłam różne materiały w formie ksero, w chwili obecnej mam przygotowane materiały odnośne działka ,,oerlikon,, oraz samolotu ,,Macchi,,

Nie piszę tego aby się chwalić, przypuszczam, że zostanę przez to opluty, ale w ten sposób chce podkreslić, że tak działało to forum na poczatku jego istnienia, że należy z tym problemem coś zrobić, gdyż w ten sposób przepędzamy młodych modelarzy.

Niestety, ale Galwani i inni maja rację w tym temacie i aby przywrócić to do porządku Admin. musi trchę zmienić etykiete Dworu.


Pozdrawiam.
Swoich zwolenników jak tez przeciwników.
Zablokowany