zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

nie wiem jak sie do tego typu zahocwania odnosi reszta forumowiczy...

mnie osobiscie drazni ze ktos kto zarejestrowal sie w maju i listopadzie zeszlego roku pouczac zaczyna ludzi ktorzy siedza tu ponad dwa lata [a niektorzy znacznie dluzej]...

skoro uwazacie ze doskonale wiecie jak powinno wygladac forum napiszcie do admina prosbe o przyznanie mderatora.. skoro jestescie tacy 'the best' admin na 100% moda wam da... jesli jednak nie da.. oznaczac to bedzie ze cos jest nieteges z waszymi wpisami...

po co komus wiedza ile kosztuja farbki w Gdansku gdy sam mieszka na przyklad w Warszawie? a pomyslales jeden z drugim ze moze np ojciec danego forumowicza jezdzi w delegacje do Gdanska dwa razyw tygodniu i przywiezienie farbek tanszych o 50 groszy nie jest dla niego zadnym problemem? a moze aerograf w Gdansku bedzie tanszy o 50 zlotych i tez mu go ktos po prostu przywiezie... ale nie... najlepiej, zamiast rzeczowo odpowiedziec, odrazu zmieszac kogos z blotem wciskajac mu wrodzony kretynizm...

co do pokazywania.. widze ze czytania ze zrozumieniem w szkole nie bylo.. wiec napisze dosadniej

nie pokazuje moich modeli, bo nie mam ochoty na czytanie wypowiedzi takich ludzi jak wy, przesiaknietych wszechwiedza na KAZDY temat... czy to bedzie modelarstwo plastikowe, kartonowe czy jeszcze inne...


powiedzcie mi jeszcze... dlaczego tacy forumowicze jak Okonek, Jeta czy Wujek potrafili napisac komus ze ich model jest nie do konca rewelacyjny, i sporo mu brakuje, nie obrazajac go przy tym i nie sprawiajac mu przykrosci.. a wy nie potraficie...


ogolnie sytuacja na forum przypomina mi sytuacje na pewnym serwisie fotograficznym [ktorego adresu podawac nie bede na zyczenie admina zamieszczone w jednym z poprzednich postow]... na poczatku byl to serwis rewelacyjny... umieszczales swoje zdjecie a fachowi fotograficy potrafili rzeczowo skomentowac.. czytalo sie commenty w stylu 'ogolnie kadr i pomysl dobry ale nieco skopales balans bieli i glebie ostrosci'... po 4 latach istnienia serwisu, i po rejestracji wielu takich pimpow i hide`ow czyta sie wypowiedzi w stylu 'to zdjecie jest do du*y'... na pytanie 'ale co w nim jest do du*y' zwykle otrzymuje sie odpowiedz 'wszystko'... bardzo rzeczowe i fachowe podejscie do tematu...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

muszę przyznać że jednak nie czytałeś moich wpisów bo zazwyczaj gdy krytykuje czyjś model pisze co jest moim zdaniem źle i jak mozna by to poprawić - do tego również masz zastrzeżenia ?

natomiast jeśli chodzi o krytyke niektorych postaw tu wnioski powinien wyciagnac juz forumowisz ktory taka otrzymał.

moja wiedza pochodzi głownie z tego forum i nie widze nic złęgo w tym że komuś przekaże to czego się tu sam dowiedziałem. a robie to w swoim indywidualnym stylu i tyle. jednym sie to nie podoba a na innych podziała to bardziej motywujaca nic delikatne zasugerowanie by cos poprawic.

pozdrawiam
hide
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

Ciekawe ilu użytkownikom odechce się odwiedzać forum po tej dyskusji :)

Pozdrawiam
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

hide- jest bardzo cienka granica miedzy upominaniem kogos a zwyklym czystym chamstwem... nie wiem cyz zauwazazyles ale twoje posty wygladaja jakby byly pisane przez osobe wszystkowiedzaca ktora juz nie musi sie uczyc bo wie wszystko..

uwierz mi... czytanie tego samego pytania po raz tysieczny wkruza kazdego usera, kazdego forum... problem polega na tym ze jeden user potrafi kulturalnie odpisac 'uzyj funkcji szukaj dostepnej na forum', drugi user po prostu kliknie wstecz... a trzeci user odrazu obrazi czlowieka ktory takowe pytanie zadal.. z przykroscia stwierdzam ze pare osob na tym forum zalicza sie do grupy trzeciej.. i choc z tego co widze wiekszosc nadal potrafi zachowywac sie kulturalnie... to jednak z uporem maniaka staracie sie wszystkich przekrzyczec....

a to ze piszecie jak to forum powinno wygladac, i w ogole nie liczycie sie ze zdaniem ludzi ktorzy tu siedza duzo dlzuej od was, a takze z tymi ktorzy to forum zakladali.. jest po prostu przegieciem... troche pokory...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

kat- mam nadzieje ze przynajmniej trzem... :twisted:
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

no podobno każda matka dba o swoje dzieci.. ale jeśli chodzi o mnie, pimp'a i grzegorza75 to cię ta nadzieja raczej zawiedzie :)

nie bylo by problemu gdybym potrafil to olać... wiele razy już probowałem mowiłem sobie "odzywam sie tylko w swoich wątkach" nie da rady bo mnie wkur***** jak ktoś pokazuje całkowite olewactwo i tzw. głupote krystaliczną. nie potrafie nie zareagować.

wydaje mi się iż powinniśmy zamknąć te dyskusje. co bylo do powiedzenia zostało powiedziane. teraz jedna za drugą lecą wrzutki personalne.
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

hide ustawia forum tak jak chce
hide uwaza ze dyskusja powinna zostac zamknieta
hide ma monopol na zwracanie ludziom uwagi w kazdym temacie

hide... nie przeginasz troszke przypadkiem?? masz zapedy wodzowskie a na tym sie zwykle nie wychodzi za
dobrze...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tad »

Cześć,
mnie też razi zachowanie użytkownika Hide. Przypominam: pokazałeś jedynie jakieś marne modele w piwnicy czy w garażu, niczego nie zlepiłeś, ale do wyszydzania i pouczania jesteś pierwszy.

Zdaje się, że to Roosevelt powiedział, że rację mają ni ci, co wiedzą jak trzeba, nie ci, co pouczają jak trzeba i nawet nie ci, co dają mnóstwo dobrych rad. Rację mają ci, co robią jak trzeba. Daleko Ci Hide do takiego poziomu. Naprawdę przystopuj z tym szydzeniem z wielu ludzi i pouczaniem każdego - poucz swoim przykładem - zrób kilka relacji, POKAŻ nam jak trzeba, a wtedy może Cię wysłuchamy. Na razie nie jesteś ani zgryźliwy ani ciekawy - tylko nudny.
TAD
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

Post autor: Łosiu »

Zabawni jesteście :)
(chyba że to opary lakieru Humbrola tak na mnie działają - bo właśnie tak się składa, że lakierowałem szalupy do Blyskotki zamiast bić pianę :) )
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

Post autor: JaCkyL »

Hide jesteś żałosny... Odechciewa się sie uczestniczyć w tym forum czytając głupoty wypisywane przez ciebie i innych NJM.
Pozdrawiam prawdziwych modelarzy :pice:
Zablokowany