zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

Staszkov Tad skonczył polonistyke wiec o ksiazkach z nim nie gadaj bo w tym to cie raczej pobije w przed biegach :lol:
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

Ale jazda !!! Mocne słowa padły :haha: . Generanie Galwani zakłada wielce wnoszący w modelarstwo temat , wystarczy trochę podpuscić kolegów i jest świetna zabawna awantura. Siedzę sobie , popijam drineczka i mam ubaw po pachy ! Jak niewiele trzeba , by się dobrze bawić . Klepie sobie pościki ,opona już mnie boli od śmiechu , a niektórzy się tak fajnie spinają . Uważajcie , co by simmeringi na końcówkach nie popuściły !
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

Post autor: Łosiu »

I po co to?? Gdyby chociaż było to porządne forum i dawało jakieś fajne rangi za ilość postów :D :razz:
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

Tak jest Łosiu :cool: ! Ciach bajera ! Czas mi się dalej hydrauliką zajać na wyciągarce , bo mnie się dźwig nie będzie chciał obracać ni podnosić . Dobranoc wszystkim zaprzyjaźnionym awanturnikom , a niezaprzyjaźnionych OKROPNIE pozdrawiam :haha:
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

Post autor: Sicore »

To jak można zapłapać kolejnego pościka, to też coś skrobnę.
Szkoda, że znów paru oszołomów i modelarzy przez duże "M" robi dym cholera wie o co. Za dużo pieprzenia, za mało modeli.
Ludzie odchodzą, bo mają dość frajerstwa, co myśli, że ilość postów na forum modelarskim zrobi z nich przyzwoitych modelarzy.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

Post autor: Sicore »

Już przekroczyłem 180 postów, ile mi brakuję do poziomu lepszy modelasz?
A ile potrzeba na mathafackamastamodelista?
Bo już bym tak chciał każdego pouczać, wszystko skrytykować i zgnoić każdego początkującego za cokolwiek i w ogóle se popisać, bo kleić mi się nie chce.
BTW, ma ktoś pralnie pieniędzy? Daje 4%, ale jak układ będzie dobry to się dogadamy.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

Post autor: Bartosz B. »

Można usnąć ilość postów w cholerę, poco to komu. Wtedy automatycznie zniknie polowa wpisów które były pisane tylko po to by w statystykach poprawić ranking.
W wypadku gdy admin nie zgodzi się na skasowanie tego całkowicie, można usunąć tylko z pod avatorka i zostawić tylko w profilu użytkownika.
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

dawno pisalem o usunieciu ilosci wpisow...

grzegorz- i wlasnie po to ten temat jest tutaj... przestancie na litosc boska ciagle pisac o tematach niezwiazanych z modelarstwem.. jestesmy w dziale hydepark... zdaje sie ze temat o Halembie tez malomodelarski.... wszelkie tematy okolourodzinowe tez z modelarstwem wiele wspolnego nie maja a jakos nikomu nie przeszkadzaja... jakos tak sie sklada ze praktycznie na kazdym forum dzial hydepark/ogole zwykle sluzy do rozmow wlasnie offtopicowych... czasem wrecz spamowych... nikomu to nie przeszkadza tylko wam...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Zgryżliwi tetrycy

Post autor: Andrzej Ziober »

Właśnie zacząłem pisać artykuł poświęcony omówieniu modelarskich forów internetowych w Polsce. O Kartonworku zacząłem pisać. Napisałem już m. in. taki fragment tekstu:
[...] Jednym z najciekawszych forów modelarskich w Polsce i jest www.kartonwork.pl. Forum, choć zdominowane przez miłośników modelarstwa kartonowego, jednak chętnie odwiedzane również przez modelarzy plastikowych. Fenomen tego forum - wyróżniający je na tle innych krajowych www o tej tematyce - polega na tym, że modelarzom biorącym w nim udział stawia się wysokie wymagania w zakresie formy prezentacji własnych wypowiedzi, stąd rzadziej dochodzi na nim do wybryków będących jedynie próbą autokreacji osób, które zdecydowanie lepiej opanowały umiejętność posługiwania się klawiaturą, niż narzędziami modelarskimi. [...]

Coś mnie tknęło, żeby w przerwie na papierosa tu zajrzeć i... :evil:

A na marginesie taka retrospekcja. Za moich młodzieńczych lat była prosta kolejność rzeczy: (1.) modelarz najpierw starał się dorównać osobom reprezentującym większe umiejętności modelarskie, (2.) później próbował robić modele lepiej od swych dotychczasowych nauczycieli, a gdy mu się to udało, to (3.) dopiero wtedy zaczynał pisać „dobre rady” modelarskie i (ewentualnie) czasami wyrażał krytyczne opinie o innych modelach (starając się, by w tych opiniach odnosić się jedynie do modeli, a nie do ich wykonawców, bo inaczej zwyczajnie na chama wychodził).
No, ale to były bardzo prymitywne czasy - czarno-białe telewizory, pralki bez automatu, kolejki w sklepach, mięso na kartki, etc.. to nie dziwota, że takie prymitywne obyczaje modelaskie panowały. Teraz jest dopiero wesoło :cool:

Pozdrawia już prawie tetryk usijący nie być zgryźliwym.
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
ESP
Posty: 136
Rejestracja: pt sty 14 2005, 12:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgryżliwi tetrycy

Post autor: ESP »

Andrzej Ziober pisze:(1.) modelarz najpierw starał się dorównać osobom reprezentującym większe umiejętności modelarskie, (2.) później próbował robić modele lepiej od swych dotychczasowych nauczycieli, a gdy mu się to udało, to (3.) dopiero wtedy zaczynał pisać „dobre rady” modelarskie i (ewentualnie) czasami wyrażał krytyczne opinie o innych modelach (starając się, by w tych opiniach odnosić się jedynie do modeli, a nie do ich wykonawców, bo inaczej zwyczajnie na chama wychodził).
Święte słowa Panie Andrzeju - święte słowa.
Pozwole sobie je zapamiętać i cytować gdzie i kiedy się tylko da.
Zablokowany