zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
cieciwa

Post autor: cieciwa »

Panie Andrzeju, nie można się nie zgodzić z Pańskimi słowami. Jednak prawda jest taka, że bardzo łatwo sie krytykuje - zwłaszcza na forach internetowych - gdzie nikt nie może nic zrobić takiemu "krytykantowi".
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

Post autor: rowin »

w relacji hide'a o t34, tak boskiej i doskonałej wraz z sikorem napisalismy swoje zdanie o autorze jak i o proroctwach dotyczacych jego pracy...

posty zostały usunięte na prośbe hide'a...dlaczego?? czyżbyś bał się krytyki?? cięciwe zrównałeś z błotem, a sam nie umiesz prawie nic poza gadaniem...

zastanów się zanim coś napiszesz bo poziomu modelarskiwgo nie masz żadnego...naprawdę żadnego...

poza tym ta dyskusja nie ma sensu idzcie kleić modele !!
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

rowin pisze:w relacji hide'a o t34, tak boskiej i doskonałej wraz z sikorem napisalismy swoje zdanie o autorze jak i o proroctwach dotyczacych jego pracy...

posty zostały usunięte na prośbe hide'a...dlaczego?? czyżbyś bał się krytyki?? cięciwe zrównałeś z błotem, a sam nie umiesz prawie nic poza gadaniem...

zastanów się zanim coś napiszesz bo poziomu modelarskiwgo nie masz żadnego...naprawdę żadnego...

poza tym ta dyskusja nie ma sensu idzcie kleić modele !!

chciałem tylko zdementować to jakobym prosił kogo kolwiek o usunięcie waszych wpisów. Z nikim na ten temat nie rozmawiałem.
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Krakus
Posty: 120
Rejestracja: czw kwie 03 2003, 9:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

hide zapamietaj !
=============

Miecz jest bronia obusieczną....jeżeli komus cos zarzucasz, to zastanów się, czy Ty jesteś w porządku, bo to się obruci przeciwko Tobie i abyś czegoś nie żałował to dodam Ci tylko tyle, że przed laty ****** na swoim forum za pyskówki wyrzucił kilka osób i to bardzo uspokoiło atmosferę, ale wcześniej na kilka dni wyłączył forum i to było podwójnym ostrzeżeniem dla pozostałych.

W chwili obecne swoimi postami bardzo szkodzisz sobie i innym i gdyby Admin. zdecydował się na takie posuniecie jak ****** to zaproponuje , aby Ciebie umieścił na pierwszym miejscu.


Pozdrawiam !
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Tetrycy

Post autor: Andrzej Ziober »

Myślę, że to nie kwestia dostępu do możliwości swobodnej wypowiedzi. Forum to jest wielkie dobrodziejstwo. Problem leży w tym, że niektórym ludziom rodzina nie dała nawet tych kardynalnych podstaw dobrego wychowania.
Gdy w Polsce pojawiła się możliwość dyskusji internetowej na forach, ja trochę z opóźnieniem wszedłem w to specyficzne środowisko (techniczne problemy dostępu do sieci były przyczyną). Gdy zdecydowałem się na wystąpienie w internecie po raz pierwszy, to wydawało mi się że: jestem już facetem dojrzałym, z dużym doświadczeniem modelarskim, chyba dość spektakularnymi osiągnięciami w tej materii, to ludzie będą z ciekawością czytać to, co napiszę. Zwłaszcza młodzi ludzie. A tu się okazało, że w polskim necie jest cała masa młodych facecików, którzy nie specjalnie mają jakieś osiągnięcia i co najważniejsze jakieś doświadczenie, ale za to mają już... poglądy. I to jakie POGLADY!!! Na wszystko mają poglądy. Dziś poglądy nie koniecznie wynikają z doświadczenia i umiejętności. Ale to problem ogólnocywilizacyjny, więc trudno spodziewać się, że i w modelarstwie się nie objawi. I tak dobrze, że w świecie wirtualnym dzieciaki zamiast kubła na śmieci (jak to było w jednej ze szkół) mogą komuś najwyżej nawtykać trochę głupawych postów. Nawet jeśli są to posty z kubła na pomyje, to i tak zarówno i kubeł i pomyje są jedynie wirtualne.
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
cieciwa

Post autor: cieciwa »

rowin pisze: posty zostały usunięte na prośbe hide'a...dlaczego?? czyżbyś bał się krytyki?? cięciwe zrównałeś z błotem, a sam nie umiesz prawie nic poza gadaniem...
Rowin, ale ja się spodziewałem krytyki, znamienite jest co innego, były krzyki jaki to mój model jest kiepski, że pewnie sie go nie da skleić.
Po czym nagle wszelkie uwagi ustały, aż się parę osób pytało, czy aby nie "wprałem" komuś ...
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

Post autor: Sicore »

Dlaczego z tego forum nie wywala się ludzi za robienie syfu. Jestem tu 3 lata i pamiętam tylko 2 przypadki tygodniowych banówi, chyba jeden, dwa przypadki wywalenia na życzenie, ale nie jestem tego pewien.
A tak miło było jak 3 lata temu, relacje, porady itp., sporadycznie coś tam o niczym, a teraz odwrotnie. Masa mądrzenia się i tych nieszczęsnych POGLĄDÓW...
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
cieciwa

Post autor: cieciwa »

Panie Andrzeju,
W rzeczywistości jeśli by taki "młody facecik" podszedł do Pana podczas jakiegoś konkursu i wygłaszał swoje "uwagi" stałby sie niemal natychmiast pośmiewiskiem dla konkursu.
Tutaj, w internecie większość z nich jest odważna, bo łudzą się poczuciem anonimowości, nieliczni mają odwagę pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem, czy pokazać swoją miniaturkę.

Wielu też brakuje elementarnego poszanowania rozmówcy (mnie czasem także się to zdarza - niestety).
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Post autor: Andrzej Ziober »

Sicore bo to :pisze: i to :bojka: jest łatwiejsze, niż robienie modeli
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

cieciwa pisze:W rzeczywistości jeśli by taki "młody facecik" podszedł do Pana podczas jakiegoś konkursu i wygłaszał swoje "uwagi" stałby sie niemal natychmiast pośmiewiskiem dla konkursu.
Pewnie nie mniej gdybyś Ty Wojtku , zaczął wygłaszać swoje "zawiłości projektowania" graniatosłupów :haha:

Co do Hide , faktycznie , często przesadza z krytyką innych , ale myślę że przyczyna tkwi gdzie indziej . Wystarczy popatrzec w jego podpis , napewno słucha Merlina Mensona i opanował go Szatan ! :haha:
Zablokowany