PROŚBA O POMOC!!! Modelarstwo kartonowe w profilaktyce...

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wacław
Posty: 25
Rejestracja: ndz paź 15 2006, 18:18
Lokalizacja: Jordanowo>>>woj.lubuskie

PROŚBA O POMOC!!! Modelarstwo kartonowe w profilaktyce...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wacław »

Witam wszystkich. Jestem studentem II roku resocjalizacji i w ramach zaliczenia jednego z moich przedmiotów piszę z kolegą projekt profilaktyczny , który być może będziemy później realizować w realu. Jako ze modelarstwem zajmuje się od kilku lat postanowiłem wykorzystać ten temat w moim projekcie. Chodzi o cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą, na których będziemy uczyć się sklejać modele. Dodatkowo planujemy te spotkania rozbudować w jakieś konkursy, wyjazdy, spotkania z dobrymi modelarzami i inne inicjatywy dotyczące tego tematu. Chodzi w tym projekcie najbardziej o dobre zorganizowanie dzieciakom czasu wolnego i pomysłem an to chcemy by było modelarstwo.
Proszę więc wszystkich, którzy mogą mi pomóc o pomysły, materiały, cenne uwagi i cokolwiek co może mi pomóc. Może ktoś się już tym zajmował i może mi coś doradzić, albo ma gotowe papiery na udokumentowanie takich działań?...cały szkopuł tkwi w tym, że musi to być rozpisane na najdrobniejsze szczegóły.
Mój e-mail to waco127@wp.pl a nr GG 5266966. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich! :)
ODPOWIEDZ