*[Relacja/Samolot] Mig-29 MM (3/2006)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 336
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

To może zanim zamkniesz relacje pokażesz coś tam naknocił :) Może nie jest tak źle i da sie to naprostować ...
Adamus93

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adamus93 »

Bartas nie zamykaj relacji poniewaz nie ma sie czego wstydzić.pamiętaj ze to dopiero twoj 3 model.przy hurricane tez chciales zamknąc relacje ale ją kontynuowales.wiec tu apel nie zamykaj relacji
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Ok, niech będzie - dociągne relacje do końca.
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 336
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

No - po naciskach na 4ech forach, na których prowadzisz tą relację, to sie nie dziwię :D
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Marzen pisze:No - po naciskach na 4ech forach, na których prowadzisz tą relację, to sie nie dziwię :D
Jeśli widze, że jednak ktoś chce oglądać to co buduje nawet jak Mig nie za bardzo Miga przypomina nie mam innego wyjścia :D
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Witam.

Nie obrażę się, jeśli po tym co zaraz zobaczycie nie będziecie chcieli więcej oglądać tego tworu. Na zdjęciach widać, że praktycznie przy każdym segmentcie i każdej oklejce jest nakaszanione. Jak nie szpary, to zagięcia itp.

Możecie śmiało napisać, co sądzie o tym czymś, co z początku miało być Migiem-29, nawet jeśli będzie to gorsze od najgorszego wyzwiska :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to co tu nawyrabiałem przechodzi ludzkie pojęcie -
Obrazek

Dalej chcecie TO oglądać? :D

pozdrawiam
NIEDZWIEDZ

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NIEDZWIEDZ »

Nie marudź tylko klej!!!
Im więcej się nakleisz róznistych kształtów tym więcej doświadczenia zbierzesz, które zaowocuje przy kolejnych modelach. Takie jest moje zdanie.
A co do Miga to troche cierpliwosci, retuszu i napewno latadło z tego wyjdzie.

pozdrawiam
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Witam

Kilka ostatnich dni zmarnowałem na formowanie części wlotów powietrza :) Było trochę problemów z uformowaniem części nr. 30, gdyż powinna mieć na obu końcach inny kształt. (z jednej strony bardzo owalny, a z drugiej bardziej prostokątny) ale jakoś się udało :) Wszystko trzyma swój kształt na sucho :D

Obrazek
Obrazek


Doszedł jeden babol, nie mój niestety :D Już tłumacze :)

Nabyłem farby tempery do retuszu i moja siostra bardzo chciała wymieszać kolorki :) A musiała sprawdzić czy pasuje "na modelu" a nie obok, musiałem jakoś te bardziej lub mniej pasujące do koloru "plamki"zamalować, niestety to widać :D Następnym razem nikt nie będzie się wtrącał do budowy :D

Obrazek


pozdrawiam
Triger
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 11 2006, 13:59
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Triger »

Modele współczesnych samolotów, szczególnie dwusilnikowe są wg mnie zdecydowanie trudniejsze niż modele z II wojny. Ale tak jak ktoś pisał, im więcej się skleja tym większego się nabiera doświadczenia.

Czy te pofalowane łączenie to czasem nie jest efekt przyklejania części jak jeszcze była mokra po retuszu?
Ostatni model
Spitfire mk Vb
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Triger - o które łączenie dokładnie Ci chodzi? :) Ale to pewnie nie wina retuszu, bo retuszuje jeszcze przed formowaniem.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ