Podziękowania dla wydawnictwa Modelik

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
jacware
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 12 2007, 21:47
Lokalizacja: Byczyna

Podziękowania dla wydawnictwa Modelik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacware »

Witam wszystkich serdecznie.

Na łamach tego forum chcę wyrazić swoje wielkie podziekowania dla Pana Janusza Olesia, właściciela wydawnictwa Modelik, za bardziej niż profesjonalne podejście do klienta. Kilka miesięcy temu nabyłem model z tegoż wydawnictwa - Ford Ftc.
Niestety wadliwy druk (przesunięcia kolorów) dyskwalifikował model do wykonania. Po bardzo miłej rozmowie telefonicznej z P. Olesiem zostałem poproszony o odesłanie wadliwego modelu. Po kilku dniach otrzymałem przesyłkę z poprawnie wydrukowanym modelem, a jako rekompensatę za poniesione koszty wysyłki otrzymałem prezent - inny model tegoż wydawnictwa. W cywilizowanym świecie sprawa nie wymagająca komentarza. Niedawno nabyłem następny model tegoż wydawnictwa - Neogotycki kościół w Szczeciniu -Dąbiu. Ku mojemu przerażeniu sprawa z przesunięciem kolorów powtórzyła się (fatum jakieś, czy co?). Kolejny telefon do wydawnictwa - sprawa załatwiona od ręki. Ale tym razem nie musiałem odsyłać wadliwego modelu. Poprawny model dostałem za free. Panie Januszu jeszcze raz bardzo dziekuję.
pozdrawiam

jacware
ODPOWIEDZ