*[Relacja/Samolot] Mustang III (KA 3/2006)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 15 2003, 13:42
Lokalizacja: Ustroń
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Seweryn »

Grabciu pisze:Matematyką sie nie popisałem :haha: to chociaż pokażę co tam sie w moim warsztacie dzieje:

(klik żeby powiększyć)

Obrazek

Niewiele mi już zostało, myśle że za 2 tygodnie bedzie sesja końcowa :) W międzyczasie ruszam ze Spitem Vb.
Piękny Mustang, może zmień plany na Spita IX :D
Seweryn Obrazek
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

no własnie miałem to samo pisać, dawaj IX, tych V to już wiele na forum jest i bedzie to miła odmiana!!
Grabciu
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 22 2004, 17:35
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grabciu »

Dzięki za odzew i zaproszenie. Nie skorzystam bo to jednak ~ 200 km a benzyna droga ;-) chyba ze bym pozbierał ziomków z okolic ale to mało prawdopodobne.

Spit Vb będzie na pewno, bo mam już 2 i 3/4 egzemplarza więc pasowało by jeden złożyć z tego :mrgreen: Od razu po nim planuje poskładać IXc. Relacji z piątki nie będzie bo masz racje, nudno by było ;)

Gdyby ktoś chciał sie poprzyglądać mustafowi z blizsza to daje link do orginalnego, dużego zdjęcia - http://www.sendspace.com/file/q3s5af wystarczy pobrać.
Kroolo
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 25 2006, 11:45
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kroolo »

Grabciu pisze:Dzięki za odzew i zaproszenie. Nie skorzystam bo to jednak[...]

Gdyby ktoś chciał sie poprzyglądać mustafowi z blizsza to daje link do orginalnego, dużego zdjęcia - http://www.sendspace.com/file/q3s5af wystarczy pobrać.
Pooglądałem i... Obrazek

Jesteś moim nowym idolem ;-) Super sprawa i piękne zdjęcia!

Może jednak się skusisz i przyjedziesz?
Grabciu
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 22 2004, 17:35
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grabciu »

Szczerze mówiąc, powaznie sie zastanawiałem po zaproszeniu Rowina, tym bardziej że zobaczyłem jaka ekipa tam sie zbiera. Ale wesele w tą sobotę czeka, nie ma opcji żeby się wymigać.

Kroolo, nie przesadzaj ;) dużo nauki przede mną jeszcze w tym hobby, najważniejsze że z modelu na model jest coraz lepiej :)

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

Grabciu pisze:Gdyby ktoś chciał sie poprzyglądać mustafowi z blizsza to daje link do orginalnego, dużego zdjęcia - http://www.sendspace.com/file/q3s5af
Piękna robota, aż żal oczy odrywać ...ale pracować trzeba :)

_______________________
PZL P.11C - MM
Jak-23 Flora – Modelik 16/04
Grabciu
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 22 2004, 17:35
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grabciu »

A no pracy troche wymaga ten model. Już mu poświęciłem tak lekko licząc z ~ 200 godzin.

Stoi już na jednej nodze:

Obrazek


btw. zdjęcie z obiektywu za 40 zł.
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Obiektyw za 40 zł (helios jak mniemam ;-) ), ale przejściówka za tyle samo, a pucha za dwa tysie. :haha: Ale faktem jest, że sam aparat za worek zetów nie zrobi dobrych zdjęć, a jak ktoś umie, to i z marnego sprzętu wiele wyciśnie... Oczywiście helios nie jest marnym sprzętem - też go mam zresztą. ;-)

Tak czy inaczej Twoje fotki są rewelacyjne. Lubię Twoje relacje - raz, że model piękny, a dwa, że pięknie pokazany... Np. zauważcie na powyższym zdjęciu, jak dobrze Grabciu go oświetlił - nie ma żadnych czarnych dziur, głębokich cieni itp... Szkoda, że łopata wyszła poza głębię, ale to detal, w końcu chciałeś pokazać koło. ;-)

Ale ad rem - będziesz brudził to koło? Opony nigdy nie są idealnie czarne, a na taką wygląda powyższa. Ja maluję ciemnoszarym z domieszką brązu, żeby osiągnąć z grubsza to, co widać np. na samochodach.
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sicore »

Wiem, że to nie forum fotograficzne. Ale mam takie pytanie o głębię ostrości. Wyszło tak, bo więcej się nie dało, czy celowo tak ustawiłeś?
Bo ja zawzięcie się staram, by całe ostre było, a jakoś Twoje fotki mi się bardziej podobają.
A co by nie było całkowicie OT, powtórzę się i powiem, że takie modele cholernie motywują do ruszenia ze swoimi.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Kopciu
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 02 2005, 14:26
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kopciu »

Pięknie! Kolejny świetny model ,na dodatek wykonany przez "ziomala".
Gratuluje!!!
Graf Spee w stoczni.
ODPOWIEDZ