Narzędzia modelarskie

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
binoz
Posty: 14
Rejestracja: czw wrz 01 2005, 20:22
Lokalizacja: Radom

Narzędzia modelarskie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: binoz »

Witam.
Mam ogromną prośbę do "braci" modelarskiej.
W firmie, w której próbuje zarobić na kawałek chleba lub kawałek modeli :)) uruchomiliśmy sklep internetowy. W związku z moimi zainteresowaniami i sugestiami powstał dział - modelarstwo.

http://majstruj.pl/index/17/modelarstwo/id

Stąd moja prośba o uwagi i sugestie dot. asortymentu narzędzi, które mogą się znaleźć w tym dziale, lub zupełnie do niego nie pasują. Będę dozgonnie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

Witaj

Nie wiem jak reszta kolegów, ale ja w sklepach poszukiwałem 2 rzeczy:
- różnego rodzaju drutów
- wybijaków ( to sie chyba tak nazywa)
Co do narzędzi to proponowałbym nawiązanie współpracy z Olfą, bo chyba większość z nas korzysta z jej produktów.

Mam nadzieje, że pomogłem
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
danyf
Posty: 40
Rejestracja: sob paź 22 2005, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danyf »

Ethelfrid pisze:Witaj
proponowałbym nawiązanie współpracy z Olfą, bo chyba większość z nas korzysta z jej produktów.
No coz.. ja moze odkryje juz odkryte ;)
czyli jako zupelny amator powiem
przy wycinaniu modeli szukalem roznych modeli nozy
od takich za 2 zlote az po olfe i ?
najpierw kupilem ostrza akb-3 zeby przetestowac "to cudo"
i stwierdzilem ze naprawde fajne to ostrze ale mocowalem je w uchwycie z 5zl kupinym gdzies na jakiejs wyprzedarzy i nadal mi czegos brakowalo
dokupilem AK-3 i olsnienie to ostrze z tym uchwytem ! to jest t oczego szukalem
ale to bylo tylko dla "mojej reki" a co o jakosci ciecia ?
testowalem rozne wynalazki jako podkladki na ktoruchy cialem
od kartonu tektury po wykleddzine podlogowa az w koncu pomyslalem coby sprawdzic co to jest ta podkladka olfy ?
no i teraz jak ja kupile to sie zastanawiam czego ja wczesniej jej nie mialem to bym mogl ardziej precycyjnie ciac
te podkladki sa reewelacyjne !
wprawdzie przyznaje ze z moimi zdolnosciami udao mi sie ja juz przeciac ;) ale mimo tego jest ona "spojna" i pozwala dokladnie ciac bez obaw ze "szczerby" w podkladzie uniemozliwia precyzyjne ciecie
Ja jako laik i zupelny amator ktory ma na koncie jeden model i usiluje dokonczyc drugi stwierdzam
olfa jest niezastapiona dla osob ktore chca cos ciac/przecinac
mam jedna uwage co do dzialanosci sklepu
owszem wazna jest cena ale niemniej jest wazny koszt uslugi
dlatego tez nie skorzystaem z uslug sklepu ktorego reklama jest znana na forum tylko przez to ze nie moglem wybrac przesylki ekonomicznej i moglem wybrac tylko przesylke kurierem albo kurierem :/
Kurier jest wygodny dal sprzedawcy bo przyjedzie i zabierze towar itd ale jesli ostrza (dajmy na to) akb-3 kosztuja max (z przesada) 9 zlotycch to napewno nie zdecyduje sie na przesylke kurierska :|
Kolejna sprawa sklepu:
ostrza to nie tylk ociecie papieru i modelarze
to takze ciecie materialu i krawcowe :o i tu jest "nisza" by przekonac te grupe zawodowa ze nozami sie o wiele latwiej tnie niz nozycami
wiem to z autopsji bo zajelo mi wiele czasu by przekonac moja piekna skadinad bardzo dobra krawcowa by sprobowala ciac nozem a nie nozyczkami (to taka mysl dla marketingowcow ktorzy beda szukac slow kluczowych i nisz rynkowych)
sorry za przydlugi post ale takie - jako laik i potencjany klient mam wlasnie przemyslenia
ODPOWIEDZ