[ Zapowiedź ] HSW Ł-34 Renova Model - oraz Gunboat za free

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Poste
Posty: 113
Rejestracja: sob sty 31 2004, 1:13
Lokalizacja: Radom City

[ Zapowiedź ] HSW Ł-34 Renova Model - oraz Gunboat za free

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poste »

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim użytkownikom forum zdrowych i Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2008!

Mam przyjemność poinformowania Was, że 11 stycznia 2008 roku ukaże się długo oczekiwany model ładowarki Ł-34. Jest to pierwszy żółty model na rynku komercyjnym wydany w Polsce. Mam nadzieję że przypadnie on Wam do gustu i w przyszłości będę mógł zaproponować podobne modele np. spychacze, walce drogowe, równiarki czy inne maszyny budowlane.
W opracowaniu znajduje się też drugi model dla początkujących modelarzy.
Cena modelu 49 zł

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Ale to nie wszystko!!!

Wydając ten model chcę zaproponować udział w konkursie na najciekawsze wykonanie modelu ładowarki. Przygotowane zostały fajne nagrody, które ufundowała Spółka P.H. LECH ze Stalowej Woli, oprócz atrakcyjnych nagród będzie można zdobyć puchar Grand Prix Renova Model. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na XIII Zawodach Modeli Kartonowych w Porąbce - jednej z większych imprez tego typu, w dniach 19 -21 września 2008 roku. Zapraszamy !

Obrazek

W opracowaniu znajduje się formularz zgłoszeniowy, poprzez który można zgłosić swój model na zawody/konkurs i regulamin konkursu.
Niebawem regulamin będzie dostępny na stronie Internetowej Renova Model.

Obrazek

Jeśli ktoś z Was chce wykonać model bardziej szczegółowy niż zawarty w opracowaniu, możliwy jest zakup modelu wraz z płytą CD-R w cenie 53 zł lub samej płyty w cenie 5,95 zł (cena zawiera VAT). Na krążku znajdują się bardzo obszerne materiały pomocnicze w postaci kilkuset zdjęć (ponad 500) ładowarki i jej podzespołów oraz darmowe modele z naszej strony Internetowej ( również nowe - nie publikowane na naszej stronie). Dodatkowo dołączamy krótki film z ładowarką i dodatki do ładowarki.
Na płycie znajduje się interaktywne menu, które ułatwi Wam jej przeglądanie.
Opcja z płytą dostępna tylko ze strony wydawnictwa!

Model można już zamawiać! Zamawiając ten model teraz oraz inne modele naszego wydawnictwa razem z modelem ładowarki - nie płacisz za przesyłkę. Uwaga ! Promocja trwa do końca stycznia 2008 roku i jest ważna tylko przy bezpośredniej wpłacie na konto bankowe. http://www.renova-model.com.pl/estore/

Obrazek

Przygotowałem dla Was razem z moim kolegą skromny prezent gwiazdkowy. Jest to model łodzi parowej Gunboat z 1860 roku. Model został zaprojektowany przez Piotra Motykę, który ma na swoim koncie kilka ciekawych modeli pływających.
Model można pobrać tu: Modele za darmo- 0.68MB
Poste
Ostatnio zmieniony sob sty 12 2008, 23:58 przez Poste, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Poste
Posty: 113
Rejestracja: sob sty 31 2004, 1:13
Lokalizacja: Radom City

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poste »

Zapomniałem jeszcze dodać że łączna wartość nagród rzeczowych w konkursie to 3200 zł.
Nagrody jeszcze nie są do końca ustalane. A może macie jakieś propozycje ?

ObrazekObrazek

Charakterystyka modelu :
- długość modelu 315 mm
- 19+2 arkusze A4 z częściami
- szablony
- 220 rys. montażowych 3D
- opis budowy
- skala 1:25
- 1920 cześci
- komputerowe opracowanie
- autor - Marcin Kudelski

Model posiada :
- makietę silnika
- otwierane drzwi
- zdejmowane osłony silnika
- skrętna przegubowa rama
- kompletne wnętrze kabiny
- ruchomy tylny most
- obracane koła
- ruchy układu roboczego identyczne jak w oryginalnej maszynie
- kilka zapasowych części

Poste
Ostatnio zmieniony ndz sty 13 2008, 0:00 przez Poste, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poste
Posty: 113
Rejestracja: sob sty 31 2004, 1:13
Lokalizacja: Radom City

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poste »

Witam, zamieściłem już regulamin konkursu. Chciałem abyście zasugerowali jakieś nagrody, ale widzę że po świątecznej burzy mózgów i szaleństwem za prezentami dla najbliższych macie dość.
Postanowiłem sam wybrać jakieś nagrody. Nagrody nie są związane z modelarstwem i myślę że to chyba dobrze?

I nagroda - Zestaw kina domowego
II nagroda - Aparat cyfrowy
III nagroda - Mini wieża Hi Fi CD-Mp3
Nagroda Grand Prix - Puchar Wydawnictwa Renova Model
Wyróżnienia - Nagrody rzeczowe
Dodatkowo - dyplomy i nagrody pocieszenia dla uczestników konkursu

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z regulaminem - Regulamin
Awatar użytkownika
alert
Posty: 43
Rejestracja: pt wrz 03 2004, 21:16
Lokalizacja: Stalowa Wola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alert »

Wyróżnienia - Nagrody rzeczowe
Może w postaci fotek maszyn budowlanych oprawionych w ramki formatu co najmniej A3 ?:)
Pamiętajcie że w Stalowej Woli ogromna huta z żelaza stoi.
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

W końcu dotarł i do mnie egzemplarz ładowarki z płytą :) W porównaniu z moim prototypem kolory są ładniejsze, silnik jest wydrukowany srebrną farbą, wnętrze kabiny brązowe. Rysunki w modelu są ułożone mniej więcej w kolejności sklejania i wszystko jest na nich opisane jak trzeba, nie trzeba będzie szukać nic po różnych arkuszach. Do retuszu moge śmiało polecić Pactre A8
Płyta tez jest fajna, menu przejrzyste, a zdjęcia znakomicie pomogą w budowaniu szczegółowego modelu, bo ten mój to jednak strasznie uproszczony jest:) Korzystając z fotek można by dołożyć jeszcze 4 razy więcej przewodów, śrubek, złączek, i wszystkiego co tylko sie dojrzy na fotkach.

Obrazek Obrazek Obrazek

A jak sie model ładnie na półce wyróżnia!
Obrazek

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ