Jak myślicie jaki wynik meczu POLSKA : Austria ?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

Post autor: Raduss »

Przy tym wyniku meczu Chorwacja-Niemcy, to nasi mogą wygrać 20:0 , i tak będzie to mecz o 3 miejsce w grupie.
Nie wierzę w straty punktowe Niemców w meczu z Austriakami i nasze zwycięstwo z Chorwatami.

Gratulacje dla Chorwacji.
Dragoste
Posty: 36
Rejestracja: sob sty 05 2008, 16:26
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Dragoste »

No to sie Niemcy o nas "zatroszczyli" :)

Trzeba wygrać z Chorwacją i Austrią i to ze sporą przewagą bramek.
Hm.. coś optymistycznego? "Impossible is nothing" :)

Jeśli dzisiaj z Austrią mecz będzie wyrównany ( nawet jeśli wygrany w bramkach) to nie mamy szans na Chorwację.
Dragoste
Posty: 36
Rejestracja: sob sty 05 2008, 16:26
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Dragoste »

No niestety mimo ogólnej przewagi w grze przez wiekszość meczu ostatecznie cały mecz wygrał sędzia.

A tak serio, to początek fatalny w naszym wykonaniu, ale cała reszta była ok. Szkoda, że sędzia nie wziął pod uwagę, że Austriacy po stracie bramki przerwacali się nawet od wiatru. (hiperbola taka :P )
Chętnie zaczekam na nagranie z ostatniego fragmentu gry wrzucone do internetu :)

P.S.
Zapomnialem wcześniej dopisać, gratulacje dla Chorwacji, należycie wygrali z Niemcami.
Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

Post autor: Raduss »

No comments.
Awatar użytkownika
milocha
Posty: 135
Rejestracja: wt gru 18 2007, 0:48
Lokalizacja: Warszawa/Parczew

Post autor: milocha »

Dla mnie końcówka meczu to SKANDAL, to że Austria jest gospodarze mistrzostw nie znaczy że ma jakieś dodatkowe przywileje, tego karnego karnego nie powinno być!!!!!!!!!!!!!!!!
waskier
Posty: 11
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 2:54
Lokalizacja: szczecin

Post autor: waskier »

niestety mamy szczęście do powtórek.... meczyk z hiszpanami się kłania oraz wielce uczciwy sędzia z Egiptu (bodajże)... słów brakuje :/

tak na marginesie, zastanawiam się kiedy wreszcie zaczną wykorzystywać zdobycze technologiczne do pomocy w sprawiedliwym sędziowaniu? Niby to już jest, ale sami widzieliśmy jak to działa w praktyce - a kamera od kilku dobrych latek jest już chyba znana

tak czy siak, brawa dla naszych chłopaków, mecz był dobry, aczkolwiek nie pozbawiony wielu błędów.

także ja kibicuję dalej i trzymam kciuki za naszych, cieszę się że helmuty oberwały, że oberwali włosi... i pozdrawiam wszystkich kibiców

narazie :)
doswiadczony bez doswiadczenia

waskier18@wp.pl
Awatar użytkownika
Kemot
Posty: 505
Rejestracja: pn mar 17 2003, 11:37
Lokalizacja: Kielce
x 11

Post autor: Kemot »

Tyle, że gdyby stosowali te kamery do sędziowania do nie uznali by naszej bramki.
Boruc powiedział dobrze, "graliśmy 90 minut i mogliśmy sami przypilnować wyniku"
Utrzymywanie 1-bramkowej przewagi nie pierwszy raz sie zemściło na drużynie.
Szkoda, choć (pomimo, że jestem fanem polskiej reprezentacji) nie za bardzo wierzę w ogranie Chorwacji. Nie po tym co pokazują Polacy na Euro.
W eliminacjach grali o wiele lepiej. A teraz nie mamy składu po prostu. Brak Bronowickiego i Błaszczykowskiego aż nadto są widoczne.
Krzynówek totalny brak formy. Tak więc kim mamy grać....
pzdr
Kemot
Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

Post autor: Raduss »

Moje słowa "no comments" nie dotyczą wyłącznie sędziego ale właśnie naszej drużyny.
Zwalanie winy na arbitra to jakaś paranoja. Ile to razy słyszeliśmy "murawa nierówna", "było za gorąco" ......
Czy my graliśmy z Brazylią , czy z przeciętnym zespołem Austrią ? Bo oglądając pierwsze 30 minut nie byłem pewny.
Narzekacie na sędziego ? Przecież uznał bramkę Rogera ze spalonego. Tak popełnił wiele błędów, ale czy on przeszkadzał w drugiej połowie strzelić naszym jeszcze jedną, może dwie bramki ??
Jaka gra taki wynik.
Wcześniej pisałem że po zwycięstwie Chorwatów nad Niemcami już będzie ciężko , nawet jeśli nasi wygraliby z Austrią. Teraz to raczej należy się spodziewać czegoś więcej niż cud.
Diller
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 07 2008, 8:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Diller »

http://pl.youtube.com/watch?v=817W8EI0ruE

Proszę dokładnie przyjrzeć się i powiedzieć czy to był spalony. Saganowski strzelał na bramkę (nie podawał, więc nie ma mowy o spalonym), ale niechcący na torze lotu piłki znalazła się noga austriackiego piłkarza i piłka dziwnym trafem poleciała do Rogera.

GOL ZDOBTY PRZEZ POLSKĘ BYŁ PRAWIDŁOWY :!:

Niestety sędzia dał ostro dupy przy podyktowaniu karnego :( Pomyśleć, że jest zaliczany do grona najlepszych sędziów Starego Kontynentu.
Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

Post autor: Raduss »

Diller jak widać jesteś na bakier z przepisami piłki nożnej, no ale cóż, zdarza się.
A film jest już zablokowany . Ostatnio , po przegraniu procesu "tubka" zaczęła bardziej przestrzegać prawo.
Zablokowany