Dźwigiem do imprezy czyli cztery imprezy i dźwig

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Dźwigiem do imprezy czyli cztery imprezy i dźwig

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Heloł ewrybady .
"Za namową kolegi i trochę dla czystej zabawy" chciałbym , albo bym nie chciał - do wyboru , wybierzcie sobie , zaprezentować Wam drodzy forumowiczowie prosty modelik , który zbuduję w tak zwanym międzyczasie . Jako że w "imprezie za oknem" nastał czas malowania nadbudówki , nie chcę siedzieć z założonymi rękoma , więc trzasnę sobie taki nietypowy , prosty modelik . Nie wiem ile go będę robił , ale zrobię . Opakowanie zawiera dwa arkusze polistyrenu z namalowanymi częściami do wycięcia nożykiem bądź innym widelcem , garstkę elementów z białego metalu , które we wstępie należy zrobić we własnym zakresie , kilka odcinków srutututu majtków z drutu ,kawałek rury od zlewu , instrukcję w języku fajwokloków, oraz obrazek jak to ma wyglądać . Do rzeczy .

Atrakcyjne opakowanie :

Obrazek

Instrukcja:

Obrazek

Planik :

Obrazek

Obrazek :

Obrazek

Zawartość:

Obrazek
Awatar użytkownika
Rotation
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 31 2004, 19:24
Lokalizacja: Ruda Śl.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rotation »

Świetnie to wygląda czekam na konkretne fotki już złożonego robokopa :P
rura ze zmywaka wymiata :D
pozdrawiam
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

To nie rura ze zmywaka, tylko pełna rura, którą roboty idą... :lol:

P.S.: Z instrukcji - "If you wish to make the crane rotate do not glue 4 to 1. If you wish the crane to be fixed, glue 4 to 1." ... Ja pierniczę... :lol:
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3275
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 103

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Edmund - ale konkretnie to co pierniczysz ? :D Bo instrukcja jest wg mnie bardzo ale to bardzo dobra. Wyłuszcza dokładnie o co chodzi i chyba o to właśnie chodzi. Ale pierniczę. No to czekam na tego dźwiga. Lubię wytwory ludzkości pomalowane na żółto. Mam nadzieję że Grzegorz w kwestii malowania będzie trzymał się instrukcji.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No co Ty Tempest.... Szukajcie, a znajdziecie. Jak nie chcecie znaleźć, nie szukajcie.... Ja pierniczę...(wyrażenie podziwu dla autora instrukcji z miasta, gdzie zwodzony most).
Gdyby instrukcja była przeznaczona dla polskich odbiorców, autor tłumaczenia z pewnością opuściłby drugie zdanie... :lol:
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Jeśli chcecie jeść bułkę z masłem, nożem płaskim posmarujcie obie połówki bułki ruchem posuwistym odprzodowo-wstecznym, uprzednio nabierając ruchem czerpakowym masło z maselnicy.
Jeśli nie chcecie jeść bułki z masłem, nie smarujcie nożem płaskim połówek bułki ruchem posuwistym odprzodowo -wstecznym, bez uprzedniego nabierania ruchem czerpakowym masła z maselnicy. :lol:
ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Zły Skład, ale kumaty... :lol:
Grzesiu, pozdrawiam.


P.S.: Zaraz nam siedemdziesiątypiąty da popalić... :lol:
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Hehehe .... To tylko pierwsza strona instrukcji . Żebyście wiedzieli co jest popisane w instrukcjach łódek :haha: . Zaznaczam iż są o wiele obszerniejsze .... Przyznam , że zacząłem je dopiero teraz czytać , kiedy to Mundziu wyłapał ten zapis ....
Oczywiście , że do imprezy za okno wystawię dźwig w kolorku żółtym :lol:
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

kum kum, reche reche :lol: ZIAAABAAA

Nie da nam popalić, bo wczoraj cały dzień mnie molestował na gg, żebym mu tu jakiś głupot napisał dużo, co by wątek stał się popularniejszy :haha: Ale to tak w wielkiej tajemnicy napisałem :haha:

Edyncja:

I takim oto sposobem wątek się rozwija i czerpie z najlepszych wzorców. Po pokazaniu okładki, będzie zaraz druga strona :haha: Jaaakaaa guuuupiiiaaaaa druuuugaaaaa strooonaaaaa :lol:
ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Nie wiem, może już mnie skleroza dopada, ale coś mi się zdaje, że był tu gdzieś taki wątek sztorm wali albo wali sztorm imprezowo za oknem, czy jakoś tak, a teraz nijak nie mogę trafić na ślad tegoż. Z pewnością autorem tego wątku był jeden z licznych Grześków i ostatnio jakieś kotwiczki rzeźbił. Czy ktoś mi podpowie jak trafić na ślad tego "Latającego Holendra". :lol:
ODPOWIEDZ