Pytania dot. wkrętaka akumulatorowego

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zgrywus
Posty: 75
Rejestracja: pn lip 10 2006, 23:44
Lokalizacja: Okolice Zamościa

Pytania dot. wkrętaka akumulatorowego

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zgrywus »

Witam!
Zbliżają się nie uchronnie święta, i bieganina za prezentami. wpadłem na genialny pomysł kupie tacie pod choinkę wkrętak akumulatorowy... Tylko zastanawia mnie czy jest to urządzenie nadające się do jakiś drobnych robót domowych... Skręcić meble, przykręcić listwy przypodłogowe, odkręcić przykręcić itp... Czy jest to raczej taka pierdółka z której pożytek raczej marny... a tu link do tego wkrętaka:
http://allegro.pl/item481838880_wkretak ... soria.html

I druga sprawa dla tych wkrętaków podaje napięcie co dla mnie jest trochę dziwne bo raczej w taki urządzeniach powinna być podawana moc... Wiec jaki ma tu znaczenie napięcie?
Polak
Awatar użytkownika
punto
Posty: 70
Rejestracja: ndz lut 24 2008, 14:25
Lokalizacja: Leżajsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: punto »

Biorąc akurat tą wkrętarkę pod uwagę sądzę że jest to strata czasu! Nie posłuży wam ona za wiele ( oczywiście jeżeli będziecie używać ją do lekkich robót to się na da ) ale na dłuższą metę nie zda egzaminu.
Jeśli posiadasz kasę przejdź się do sklepu i za wieksze pieniądze kup porządny sprzęt, w sklepie dostaniesz gwarancje itp. ( na allegro raczej jej nie udzielają - a jeśli już to jest z tym problem )

Jak dla mnie to wylanie pięniędzy w błoto! W każdym razie zrobisz jak uważasz! :)
wolfik01
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 27 2007, 19:56

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wolfik01 »

Jeśli do domu to jest szansa, że się nada. Sam mam coś podobnego (MacAllister z Castoramy). Mam drugi rok, meble skręciłem, kilka innych rzeczy też, teraz mam go w pracy i skręcam szafy teletechniczne i wieszam urządzenia. W sumie jestem zadowolony.
Przede wszystkim zapytaj sprzedawcę o gwarancję.
Jeśli chodzi o napięcie to jego podawanie jest typowe dla urządzeń akumulatorowych (mój wkrętak ma baterie na mniejszym napięciu 3,6V).

PS.
Przed kupnem porównywałem z podobnymi urządzeniami innych firm (bardziej markowych). Nie wiem jak z jakością ale jeśli chodzi o ergonomię to lepiej mi leży w ręce niż np. Bosch, Black&Decker i czy modele wyższopółkowe.
ODPOWIEDZ