[relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Gimli
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 19 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gimli »

Czas na kolejną odsłonę. Dzięki bardzo za miłe słowa. Aż chce się robić dalej :) W przyczepie w sumie bardzo wiele nie powstało, ale myślę, że jest już co pokazać. W tej chwili jestem na etapie robienia zawieszenia oraz kół. Projekt powoli dobiega końca, ale jeszcze chcę w nim zrobić :) Miłego oglądania zdjęć

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Gimli
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 19 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gimli »

Drobna aktualizacja postępów. Co prawda nie mam zbyt dużo czasu na klejenie, bo jutro mam koncert, ale co jakąś chwilę zdarza się przysiąść i coś pokleić :) Powstała pierwsza opona i powoli kończę robić zawieszenie. No i pora na zdjęcia:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Gimli
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 19 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gimli »

Pora na kolejną małą aktualizację. Przyczepa cały czas powoli powstaje. W tym odcinku skończone koło, Rama (jeszcze muszę raz pomalować) oraz wszystko złożone na sucho żeby dać pogląd jak będzie wyglądała całość.

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Gimli
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 19 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gimli »

Dużo czasu minęło i nic nie pisałem. Przyczepka jest już skończona. Niestety brak aparatu uniemożliwia mi pokazania jej ostatecznego wyglądu. Teraz zająłem się instrukcją (jak kiedyś chciałby skleić tą przyczepkę jako dodatek do swojego modelu)... Wrzucam dwa screany z przyszłej instrukcji. I mam pytanie. Czy są one w miarę czytelne? Bo dopiero uczę się robić grafikę 3D... Wszystkie sugestie mile widziane :)

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
marcin1323
Posty: 80
Rejestracja: pn sty 19 2009, 19:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcin1323 »

jak dla mnie bardo czytelne. Śledzę Twoja relacje i troszkę zacząłem martwic się że również zawieszona :( jak willis. Bedzie może przyczepka dostępna dla "mas"? :) pytam sie bo kończę forda gpa i chętnie coś bym tej amfibii dołożył :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gimli
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 19 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gimli »

W chwili obecnej wielkimi krokami zbliża się sesja i niestety nie mam czasu raczej na jakiekolwiek hobby... Poza tym brak zainteresowania (lub skryte zainteresowanie ;) ) również działa demotywująco. Ale postaram się, żeby była dostępna jak najszybciej. Co do willysa to już jest go więcej, ale nie mam aparatu i nie mam jak zrobić aktualizacji.
edwincito
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 08 2008, 0:40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: edwincito »

Hi, I'm Gimli po postu od początku jego istnienia, i pewnie wielu innych czekam na końcowy zdjęcia z przyczepą, a poza tym wiedzieć, czy będzie dostępna wkrótce. Gratulujemy pięknych prac.
Niestety, nie mówię po polski, zostało przetłumaczone z Google.

(Hi, Gimli I'm following your post since it began, and I suppose as many others I am waiting for the final shots of the trailer, and besides to know if it will be available soon. Congratulations on your beautiful work.
Sorry but I don't speak polish, it was translated with Google.)
ODPOWIEDZ