kuter brytyjski SGB 9 "Grey Goose"

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
kezat
Posty: 30
Rejestracja: śr lut 02 2005, 19:04

kuter brytyjski SGB 9 "Grey Goose"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kezat »

Witam,

W 4 numerze specjalnym Modelarstwa Okrętowego zamieszczony został model Kutra Brytyjskiego SGB "Grey Goose". Po dwóch latach leżenia w szafce dokumenty nabrały "mocy prawnej" i podjąłem się budowy tego modelu.
No i pojawiają się pytanie i problemy...
Po pierwsze: czy ktoś z Was zabrał się za ten model? nie widziałem na forum żadnej relacji :(
Po drugie: czy można gdzieś znaleźć więcej zdjęć sklejonego modelu? (google mnie chyba nie lubi...). Powiem szczerze, że opis i ilość rysunków montażowych jest - moim zdaniem - nie wystarczająca :( miejsce montowania niektórych części trzeba zgadywać :( (np. cześć 21c sprawiła mi nie lada zagadkę, 21h i 21j - teoretycznie wiem, ale ni jak nie chce tam spasować....).
Syjek: czy możesz mi podesłać więcej zdjęć gotowego modelu? W zapowiedzi MO jest tylko jedno, ale zakładam, że skoro jest - to model był przez kogoś sklejony...

Pozdrawiam,
Mirosław
Awatar użytkownika
syjek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 22 2004, 10:26
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: syjek »

Mirku

Nie mam więcej fotek poza tymi w MO. Otrzymałem je od autora projektu modelu Marcina Kuźniara (jego nazwisko gwarantuje jakość projektu), który zbudował też ten model. Popytam go czy nie zrobi innych.
kezat
Posty: 30
Rejestracja: śr lut 02 2005, 19:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kezat »

Witam,

Zatem moja interpretacja sterówki:
Obrazek Obrazek

... strasznie tam ciasno... a jeszcze sporo elementów brakuje....

Pozdrawiam,
Miroslaw
ODPOWIEDZ