Uwagi n/t głosowania w Grand Prix Kartonwork

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
milocha
Posty: 135
Rejestracja: wt gru 18 2007, 0:48
Lokalizacja: Warszawa/Parczew

Post autor: milocha »

Danke :D sprawiedliwości stało się zadość.
Awatar użytkownika
Iza M.
Posty: 77
Rejestracja: czw maja 31 2007, 22:16
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Iza M. »

Witam w 100% popieram tą decyzję.
Pozdrawiam Iza

Moje modele]
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

TO SKANDAL I HAŃBA!!
Dlaczego admin zablokował możliwość głosowania nowym członkom forumy??!!
Modelarze internetowi non stop węszą spiski na zawodach, podejrzewając cały świat o ustawienie wyników pod konkretnych ludzi, więc dlaczego im blokuje się możliwość ustawienia czegokolwiek?? Dajmy władzę w ręce ludu, niech i ON poczuje się ważny. Niech mnoży byty internetowe i będzie szczęśliwy, że coś mu w życiu wyszło i się ustawiło.
A dla rozwiązania zagadki (za gatki) należałoby powołać do życia speckomisję złożoną z wybitnych modelarzy śledczych, których pełen jest internet, a którzy to węszą spiski nieustannie, specjalizując się w płodzeniu kolejnych teorii będących odpowiedzią na teorie teorii spiskowych. Dajmy wykazać się modelarzom śledczym! Cała władza w ręce rad! Oraz komisji śledczych! Niech tropiciele modelarskiej nieprawomyślności mają pole do popisu i wykazania swego geniuszu!
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
jaca_w2
Posty: 71
Rejestracja: czw gru 27 2007, 17:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: jaca_w2 »

Jak najbardziej słusznie. POPIERAM i powiem więcej...zbanować takich delikwentów którzy oszukują!!! W związku z tym , że nie jest to wyścig , w którym nagodą jest własne M4 lub porche myślę ,że osoby na które zostały oddane głosy w haniebny i podły sposób nie obrażą się jak zostaną pozbawieni tych fikcyjnych głosów.Może się zdarzyć , że zaloguje sie część rodziny z jednego IP ale to sąpojedyńcze przypadki i napewno nie w takiej ilości.
Awatar użytkownika
milocha
Posty: 135
Rejestracja: wt gru 18 2007, 0:48
Lokalizacja: Warszawa/Parczew

Post autor: milocha »

Konan Barbarzyńca pisze:..SKANDAL I HAŃBA!!..
to jak niektórzy sobie nabijają punkty i grają niefer.
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

Post autor: tomo11 »

Ja także popieram w 100%
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Hiob
Posty: 90
Rejestracja: sob kwie 28 2007, 12:33
Lokalizacja: Norwich/Anglia
x 1

Post autor: Hiob »

Ja również popieram taką decyzję. Chciałbym dodać również, że już dużym wyróżnieniem jest wytypowanie danego modelu do głosowania i znalezienie się wśród doskonałych modelarzy i wspaniałych modeli. To duża nagroda.
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

Post autor: JaCkyL »

Moim zdaniem należałoby anulować w całości to GP, nic nie da wykluczanie troli internetowych, smród i tak pozostanie. Szkoda czasu.
Druga sprawa, że gdyby nie zbiorowa nominacja Syzyfa to nie byłoby, na kogo głosować, nikomu się nie chciało nominować. Niestety takie właśnie jest ostatnio to forum... Szkoda...
Pozdrawiam :pice:
Awatar użytkownika
Kubenzy
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 25 2009, 12:34
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kubenzy »

Moim zdaniem należałoby anulować w całości to GP, nic nie da wykluczanie troli internetowych, smród i tak pozostanie. Szkoda czasu.
W pełni się z tym zgadzam.

Przypomina mi się głosowanie na "miss miedwia 2008" i "miss internetu". Żałosne wydarzenie. Sam fakt skojarzenia przeze mnie tych konkursów z konkursem modelarskim oznacza, że ferment już jest.

Jako nowo zarejestrowany i tak nie zagłosuję na żaden model, bo nawet ich wszystkich nie przejrzałem, ani nie potrafię ich "uczciwie" ocenić, a co dopiero konta głosujące...
ORP "Jaskółka" in progress...
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Konkurs tradycją jest i BASTA! A tradycja to coś ekstra! Taka ekstradycja, a to jest wtedy jak porwą nam samolot itd. itd.
Twierdzenie, że należy to odwołać, bo komuś się nudzi w domu jest absurdem. Rację jednak należy przyznać, że nominacji nikomu nie chciało się dokonać (ukłon dla Syzyfa). Pewne formy kostnieją, pozostają ci, którym się podoba. Ewolucja robi swoje, powstają nowe byty, na których też pojawia się smród, a które to nowe formy też ulegną swoistej deformacji. I tak to się wszystko kręci. Do usranej śmierci, albo ad mortem fekaliem.

Kubenzy pisze: Sam fakt skojarzenia przeze mnie tych konkursów z konkursem modelarskim oznacza, że ferment już jest.
A ferment to zacier, z zacieru powstaje bimber. A bimbrownictwo to zmora i plaga. Na szczęście MO walczy z nielegalnym wytworem spirytualiów. Amen
ZŁO SQUAD
Zablokowany