Pomoc w sprawie STURMTIGERA z wyd. Answer

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Nie rozśmieszaj mnie, ale WIELKI BŁĄD (cytując klasyka WIELBŁĄD) wykryłeś. To dyskwalifikuje to opracowanie. To pewnie spisek że inni to olali... Albo dostali darmowe modele na pół roku w zamian za milczenie.
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

To wielki błąd :!: :!: Popieram kolegę z Marsa :!: To skandal i hańba :!:
Kolega z marsa zauważył bardzo istotny błąd, dyskwalifikujący papierową wycinankę, a nikt tu nie poparł jego uwagi :!: Ja bym poszedł dalej. To forum jest sponsorowane niewątpliwie przez Ansłera, bo na okładce jest jego reklama, więc admiralicja tego forum na pewno kasuje niepochlebne wypowiedzi wypowiadających się negatywnie na temat Ansłera :!:
Kolego z Marsa, na 100% masz rację. Ansłer na pewno nie jest chłopem do bicia. Bije się tylko Halińskie i Modeliki :!:

:haha: Chłopie, forum pomyliłeś :haha: Tu nikt na pal za uproszczenia nie nabija. Takie rzeczy to tylko w herze :haha:
A co do chłostania rózgami wierzbowymi po pupie, to się grubo mylisz :haha:
Co do świętych krów i chłopów do bicia, poszedłbym o dwa kroki do przodu. Niech wyznawcy wszystkich obozów spotkają się na polu i zaczną się okładać lagami po kiepałach (znaczy głowach). Kto ustoi ten ma rację :haha: Przedstawiciele najwyżej cywilizowanej grupy społecznej, mianowicie stadionowi chuligani robią tak nieustannie i ładnie im to wychodzi :haha:
Pozdrawiam Was wszystkich, moi drodzy współmodelarze.
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1103
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 157

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Mars, znalazłeś błąd w wycinance. Chwała Ci wielka za to. Będzie mi sie lepiej spało. Brakowało Ci komentarzy do Twego epokowego odkrycia? To masz. Jest błąd. I co? I nic. Jest i tyle. Informacja istotna dla tych, co waloryzują, przerabiają. Może im się przyda. Dla standardu to i tak nieważne.

To, że znalazłeś błąd i go wytknąłeś - niech Ci będzie. Lubisz - masz. Takie stwierdzenie faktu to zwykła informacja, a nie wniosek w 3 egzemplarzach o rozpoczęcie idiotycznej dyskusji.

Oczekiwanie komentarzy do takiej uwagi to przegięcie pały. Oczekujesz głaskania w czółko czy raczej przyłożenia w nie czymś ciężkim?
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Koledzy wspolczytelnicy tego watku nie reagowali, gdyz zapewne oczekiwali na rozwiniecie tematu. Spodziewajac sie, zapewne slusznie, iz wymieniony blad nie jest jedynym w tym opracowaniu. Ale zamiast porzadnej analizy suffmiarkowej, mamy wpis, ze cos wisi a powinno stac :roll:
gaga
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 15 2008, 21:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gaga »

Zdjęcia modelu są pokazane tylko dla tego, aby inni którzy mają zamiar sklejać ten model wiedzieli na czym stoją. Ja zanim zacząłem sklejać ten model przeszukałem fora internetowa. Znalazłem tylko jedno opracowanie tego modelu, jednak był on malowany i zaryzykowałem jego wykonanie.
Wiem, że nie jest idealnie (brak retuszu i nie dokładności) jednak mnie taki stan modelu zadowala.
Dziękuje wszystkim tym którzy się zainteresowali tym tematem oraz szacunek dla tych którzy się wypowiedzieli (krytyka pod moim adresem przyjęta). :oops:
Ostatnio zmieniony śr sie 12 2009, 17:13 przez gaga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jrap3
Posty: 64
Rejestracja: ndz wrz 19 2004, 18:10
Lokalizacja: Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jrap3 »

"Za czołem" to trudno jest sklejać - nic nie widać :D dużo lepiej sklejać przed czołem :)
Smiesznie wyszlo z tym błędem - w takim wypadku nawet sprawdzanie pisowni nie pomoże :)
Powinno być ZACZĄŁEM :)
gaga
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 15 2008, 21:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gaga »

WSTYD MI :oops:
ODPOWIEDZ