Coś z czegoś w czymś...

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Cześć orły, sokoły tudzież inne żabojady. Żeby nie było, żabojady to nasze szlachetne boćki szykujące się do odlotu na zimowe leże i dlatego korzystające ze szwedzkiego stołu na łące, gdzie podano francuskie przysmaki. Zatem nikt nie może poczuć się obrażony przez te żabojady.
Zgodnie z obietnicą, materiał wiele wyjaśniający i naprowadzający, który udało się obrobić na czas wyznaczony. Znaczy się ZULU plus coś tam... :D

Fotka:

Obrazek

Teraz możecie zgadywać dalej... :chytry:

Nawet jak Wam nie wyjdzie, to c.d.n. :D :D :D
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2933
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 864

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Lugrotrawler?
;-)
pzdr grzegorz
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Cześć Grzesiu. Kopa lat. Miło znowu porozmawiać sobie o tym i o tamtym. Nie myśl sobie, że o Tobie zapomniałem. Nie, nie... Obserwuję Twoje dokonania ciągle i z zainteresowaniem. Dobrze Ci idzie, nie powiem... :D :D :D
No to zagajenie i wymianę grzeczności mamy za sobą, a teraz gadaj, jak na spowiedzi - skąd wiedziałeś, że lugrotrawler, a... (w tym momencie włączyłem lampę świecącą Ci prosto w oczy, a okulary przeciwsłoneczne zabrałem, żebyś nie miał lekko). Nooo, gadaj - skąd Ci taki pomysł do głowy wpadł.... :D :D :D Bo to faktycznie coś na podobieństwo lugrotrawlera ma być... Zaraz, zaraz, chyba coś wspominałem dawno temu na forum o pańszczyźnie odstawianej w modelarni emdekowskiej... Jeżeli z tym skojarzyłeś, to muszę przyznać, że niekiepską pamięć masz... :D :D :D

Pozdrawiam serdecznie,

Edmund
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2933
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 864

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

kopa, oj kopa Edmund.
Też obserwuję ;-) .

Co do łódki, to jako wybitny znawca wszystkiego co pływa (i skromny :lol: ) poznałem oczywiście po fotografii zalążka kadłuba. Taki kształt to ani chybi lugrotrawler.

Poważnie natomiast pisząc - zdradziła cię nazwa pliku w albumie photobucketa :lol: . Uważna obserwacja często się przydaje.

Mam nadzieję że nie zepsułem przedwcześnie jakiegoś chytrego planu, ale nie mogłem sie powstrzymać :lol:

pzdr grzegorz
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

A Ty chytrusie... :D Faktycznie, dobry wywiad połową sukcesu się okazuje... :D A zabawy nie popsułeś, w nastepnym poście i tak wszystko by wyszło na jaw. A najlepsze i tak będzie dopiero na końcu. Wiesz, takie małe jajaalamundzio... :chytry:
Ale, jak mówię - na końcu... :D :D :D

Trzymaj się,

Edmund
projectps
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 01 2009, 22:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projectps »

B-11 "Cietrzew" ??
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Cietrzew? Nie... Sowy, gacki i inne nocne Marki witam...
Jest postęp robót. Trochę prefabrykatów narobiłem zmęczywszy się przy tym z lekka... :D
Daję popatrzeć:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak się dobrze przyjrzeć, to przy dużej dozie wyobraźni, można zobaczyć mostek , nadbudówkę, elemencik windy pokładowej, świetlik, komin i łódeczkę ratunkową. Jutro poddamy prefabrykaty dalszej obróbce w celu uzyskania fabrykatów gotowych do malowania. No chyba, że Mundziowi coś odbije (co czasami mu się zdarza) i przy kadłubię, he, he... se podłubię... :D :D :D

No to trzymajta się... :D Tylko nie całą noc... :chytry:
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No i jak ptaki i ptaszki polne minął Wam weekend. Bo mnie pracowicie. Mianowicie dokonałem obróbki skrawaniem kadłubka. Wyszło tak:

Obrazek Obrazek Obrazek

Specjalnie dla amatorów "Muppet Show" poszczególne "fuzzy" rzeczonej obróbki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mówiłem, że może mi odbić? No i wykrakałem... :D :D :D Jak mi reodbije, wrócę do produkcji "drobnoustrojstwa"... :D :D :D
Awatar użytkownika
ramm
Posty: 512
Rejestracja: śr lut 06 2008, 0:46
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ramm »

Czy to będzie rafandynka?
☠Rock Honor Ojczyzna☠
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Jeżeli w czymś... :chytry:
ODPOWIEDZ