Pokraczna dyskusja

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
Awatar użytkownika
DonRycho
Posty: 130
Rejestracja: wt maja 03 2005, 12:10
Lokalizacja: Redło

Post autor: DonRycho »

Doskonale wiem co chcecie osiągnąć na forum, tu możecie liczyć na moje wsparcie. Nie zawsze jestem w stanie zaakceptować stosowane po temu metody. Zdaję sobie sprawę z tego, że można stracić cierpliwość przy osobniku do którego nic nie dociera.
Wiem również jak odbywa się równanie w dół, jak trudno z tym walczyć i jak czasami dramatyczne są koszty takiej walki.
Źle się trochę dzieje że uczestnicy forum sami często muszą walczyć o poziom forum. Dochodzi wtedy do burzliwych dyskusji w czasie których zdarza się stosowanie dosadnych argumentów.
Osoby w jakiś sposób odstające od zasad obowiązujących na forum DUŻO wcześniej i na PW powinien moim zdaniem przywoływać do porządku admin.
Pozdrawiam
F14?
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

Post autor: Tomasz D. »

DonRycho pisze:...Osoby w jakiś sposób odstające od zasad obowiązujących na forum DUŻO wcześniej i na PW powinien moim zdaniem przywoływać do porządku admin.
Wierz mi, to nie pomaga.
Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Przeczytałem cały wątek oraz sporo Waszych maili. Wyciągnąłem wnioski.
Z dniem 1 Kwietnia zapowiadam radykalne zmiany na forum. Proszę się liczyć z natychmiastową kasacją postów wykraczających po za dawne formy przyjęte na tym forum. Wszelkie przejawy osobistych wycieczek będą kasowane bez ostrzeżenia, bez wyjątku na autora postu. Obiecuje, że standardy będą tutaj jednakowe dla wszystkich. Doświadczonych i tych mniej. Wszyscy którzy kleją modele i chcą się dzielić wiedzą są tutaj mile widziani.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany