Ural - 375 ( przerobka z 4320 )

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Edmund_Nita pisze: Gorzej z tym niekompletnym kardanem (brak krzyżaka), tylna oś nie będzie chodzić.
Dzieki , ze mi to wskazales .Pewnie sie skur....yk ulamal :twisted: juz ja mu pokaze ;-) :lol:
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Drogi qrchaku, obywam się na razie bez lupy, ale mimo to bardzo uważnie oglądam prace naszych kolegów. Wiesz dlaczego? Bo chcę się, przy okazji cieszenia wzroku pięknymi modelami, czegoś nauczyć. Coś wynieść z forum dla siebie. Żeby to osiągnąć trzeba pilnie oglądać wszystko co się tu prezentuje. Dlatego czasami widzę, być może, trochę więcej niż inni. Ot i cała tajemnica.

Pozdrowienia.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No i poprawilem :lol: Trudno bylo tam cokolwiek wkleic wiec przekrecilem jeden z walow i nic nie widac ;-) Dla odmiany tak wyglada tylne zawieszenie od gory :roll:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dalej bawilem sie z szoferka . Jest bardzo uboga wiec nie pozostalo nic innego jak ja troche upiekszyc . Niestety nie wiem jak wyglada szoferka wiec oparlem sie na typowym wygladzie szoferki w ciezarowce :cool: Na pierwszy ogien poszedl sufit. Byl calkowicie goly. Przy pomocy czesci z kartonu , plastiku i drucika wyszlo mi cos takiego :oops:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Zrobilem probe na sucho dopasowujac dach do reszty szoferki ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

:spoko: Lusterko oczywiście działa :?:
Brakuje jeszcze płyty uwieszonej do lusterka i proporczyków :oczko:
Si vis pacem, para bellum.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

qrchak pisze: Brakuje jeszcze płyty uwieszonej do lusterka i proporczyków :oczko:
W woju to chyba niedopuszczalne :nie: Tak przynajmniej bylo za moich czasow :cool:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Kurna juz raz prosilem w innym dziale ale brak odzewu wiec ponawiam prosbe :pomoc:

Okonek pisze:Mam prosbe do kolegow ( nie bede wszystkich wymienial ) z Leborka , Slupska , Koszalina i okolic kliknijcie jakies fotki ciezarowkom z niebieskich beretow :!: Moga byc Zil-y Star-y i co tam jeszcze maja. Wlasnie przypomnialo mi sie , ze latem jak wracalem z urlopu mijalem cos podobnego do Ural-a z napisem UWAGA NIEWYBUCHY . Moze cos takiego kreci sie po Waszej okolicy :roll:
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Słowo honoru, Okonku - w życiu nie widziałem czegoś takiego w Koszalinie, choć bacznie obserwuję co się wokół dzieje. U nas to chyba nawet niebieskich beretów nie ma.

Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
dniziol
Posty: 35
Rejestracja: pn sie 25 2003, 0:07
Lokalizacja: Słupsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dniziol »

Okonku, mieszkam w Słupsku i chyba mam nawet jakieś dojście do jednostki niebieskich beretów... Rzeczywiście jest taka w Słupsku... Chodzi o malowanie czy coś konkretniejszego ?? I myślę że około wtorku , środy miałbym conieco dla Ciebie... Pozdrówka :) A Twoją prośbę musiałem przegapić, bo pewnie już dawno miałbyś to w skrzyneczce :)
Tylko papier :)
ODPOWIEDZ