Ostatnie modele ANSWER

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Witam jak wiecie pod koniec miesiąca biorę się za model SP45 wydawnictwa ANSWER i tu mam do was pytanie czym się różni SP45 od SU45, bo zastanawiam się nad przerobieniem na SU45
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
Maverick33
Posty: 420
Rejestracja: śr cze 22 2005, 14:28
Lokalizacja: Opole
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick33 »

ano tym że nie ma kotła - zamiast tego jest prądnica pomocnicza, troszkę inaczej wygląda wnętrze - więcej szaf jest, gasnice znajdują sie w innym miejscu i pare innych rzeczy. Jeśli poczekasz to w pod koniec sierpnia zamieszcze dodatkowe elementy rozbudowujące do Su45.
Na początku sierpnia pokaże też postępy w budowie Su45 który robie od paru m-cy i jestem bliżej końca :). Teraz nie mam czasu na prowadzenie relacji - a zdjęć jest mnóstwo.
Na warsztacie
Sm48 1:25 - 100-%
Parowóz Ty51 - 60%
Jelcz P662D.43 1:25 - 100%
Hator
Posty: 98
Rejestracja: sob maja 01 2010, 18:36
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hator »

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to Answer wysłał do GPM paczkę ze swoimi ostatnimi modelami. Tak więc spalinowóz SP45, naczepa do Famo, Hetzer, Orkan i HMS Matabele i Jelcz 317 z cysterną są do kupienia. Na stronie GPM można je nabyć w rozsądnych cenach. Dodatkowo są dostępne też zestawy laserów. Poza tym powyższe modele będą też do kupienia w Przeciszowie na konkursie modelarskim.
Wiadomość ze strony Answera.
Jak się uprzesz, to skleisz każdy, nawet źle opracowany model :)))
Kartonowy Tur Bielska Majówka Modelarska 2022
Awatar użytkownika
Pierre
Posty: 8
Rejestracja: sob lis 15 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pierre »

...
Ostatnio zmieniony wt wrz 09 2014, 10:00 przez Pierre, łącznie zmieniany 1 raz.
Robert_B.
Posty: 237
Rejestracja: czw mar 26 2009, 22:23
Lokalizacja: Wrocław
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robert_B. »

Ile jeszcze razy napiszesz jedno i to samo? Rozumiem zdenerwowanie ale jeden i ten sam wpis w kilku wątkach to chyba przesada.
Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi.
Obrazek
Garniec13
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 06 2011, 9:35
Lokalizacja: Rybnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Garniec13 »

Witam ja też byłem zaiteresowany wydawanymi przez Answer modelami. Ale wystarczy kolego Pierre poczytać ogłoszenie na stronie startowej gdzie wyraźnie napisali żeby nie zamawiać u nich niczego bo dzialalność jest zawieszona do odwolania mimo że strona istnieje. W innym temecie na tym forum ktoś napisał że strona zarzadza już ktoś inny więc może wznowia wydawanie modeli. Pozdrawiam.
Nigdy nie jest za późno aby wszystko zacząć od początku.
sirx81
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 02 2011, 10:14

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sirx81 »

Witam, ja miałem podobny problem, ale zadzwoniłem pod 604 250 992 i 3 dni po interwencji miałem u siebie zamówienie wraz z wieloma gratisami. Polecam taką drogę bo działa.

PS - pozwoliłem sobie przed chwilą zadzwonić w Twojej sprawie do właściciela ale aby dokonać sprawdzenia potrzebuje jedynie numer zamówienia jeżeli takowy możesz podać.
Awatar użytkownika
Maverick33
Posty: 420
Rejestracja: śr cze 22 2005, 14:28
Lokalizacja: Opole
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick33 »

Ja bym uważał kolego Pierre straszeniem prokuratorem i nazywaniem kogoś złodziejem.
Pomówienie to też przestępstwo.
Być może to zwykłe nieporozumienie wystarczy wyjaśnić sprawę a potem używać tak mocnych słów.
Na warsztacie
Sm48 1:25 - 100-%
Parowóz Ty51 - 60%
Jelcz P662D.43 1:25 - 100%
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3281
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 104

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Ja bym uważał kolego Pierre straszeniem prokuratorem i nazywaniem kogoś złodziejem.
Pomówienie to też przestępstwo.
Jak widzę to nie jest odosobniony przypadek, że klient wpłaca pieniądze a potem listonosza ani widu ani słychu i trzeba się telefonicznie dopominać o wysłanie towaru za który się zapłaciło z góry. Można się wkurzyć. Dlatego tylko w przypadku sprawdzonych sklepów internetowych płacę przelewem z góry. W pozostałych przypadkach - tylko płatność za pobraniem.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
klint
Posty: 543
Rejestracja: ndz lut 07 2010, 13:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 158

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: klint »

Czytając wpis kol.Pierre to chyba miałeś wielkiego peszka, bo ja dziś rozmawiałem telefonicznie z kimś z firmy odnośnie zamówienia elementów ciętych laserkiem. Powiem rozmowa była konkretna, a zamówienie jest za pobraniem więc trudno się odnieść do tych mocnych słów. Ale to moje zdanie w tym temacie.

Pozdro :lol:
ODPOWIEDZ