Jak to zrobić: tektura czy 5 warstw papieru 80 g/m2

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

Post autor: Grzegorz75 »

stary pisze:Zły wybór.
Nikt nie używa tektury falistej
I tu się mylisz . Nie znasz się po prostu . :lol:

Obrazek
gnam pisze:Dla jaj w modelarstwie nie znam zastosowania... możesz rozwinąć temat?

Nie zaczepiaj mnie , bo będzie Ci smutno , a moderatorzy będą musieli ciąć :cool:

Jakieś propozycje jeszcze od kolegów , żeby podsunąć koledze grzeskowi tysiącdziewięćsetosiemdziesiątemupiątemu 26 letniemu facetowi gdzie i jak można uzyskać /pozyskać /kupić tekturę ? Żeby się nie przemęczył tym zadaniem , poświęcenie kilkudziesięciu minut czytając to i owo to straszna golgota jakaś , pomóżcie mu .
Awatar użytkownika
amz20
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 19 2009, 21:21
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: amz20 »

Panowie a może tak jaja z tektury zrobimy albo odwrotnie :D :D :D
Zanim pierdoło przykleisz siedem razy przymierz .
Awatar użytkownika
lehcyfer
Posty: 485
Rejestracja: pt lis 11 2005, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lehcyfer »

Osobiście zaopatruję się w drukarniach. Wklep w googla drukarnia konin, zadzwoń do kilku że jesteś modelarzem, potrzebujesz trochę różnego typu kartonu i czy nie mógłbyś przyjść i wziąć trochę z ich odpadów. Pięć telefonów, trzy "spadaj facet", dwa "oczywiście, proszę bardzo" i mam kartonu po uszy - 0.5cm, 2mm, 1mm, 0.5mm, chropawy, gładki, biały, kolorowe, foliowane... Do tego multum papieru o najróżniejszych kolorach i fakturach powierzchni. Mam nawet kilka arkuszy blachy którą używają do drukowania.
0.5mm mam kilkadziesiąt zadrukowanych z jednej strony arkuszy w formacie A1 - nie wiem czy mi się to w życiu uda zużyć.
amz20 pisze:Panowie a może tak jaja z tektury zrobimy albo odwrotnie :D :D :D
np. takie (ostatnia pozycja na liście).
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
grzesk1985
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 02 2012, 13:11
Lokalizacja: Konin

Post autor: grzesk1985 »

chętnym do pomocy dzięki za podpowiedzi.. szczerze mówiąc nie pomyślałem o drukarniach.. a tym mało konstruktywnym już podziękujemy..
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Post autor: Wujek Andrzej »

to was jest więcej.. tak się domyślałem.. że klejenie papierów upada to wiedziałem.. ale nie że aż tak szybko.. my też dziękujemy.. wszystkim wam.
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

Post autor: bigtank »

Ja pierdziele, problem z tekturą ??????? W byle sklepie dla plastyków jest od groma jakiego tylko chcesz kartonu kurde.Na Alledrogo też sprzedają oczywiście jak się nie chce z chaty wyjść ( jak mnie często :D ) Za 20 PLNów kupisz kilka arkuszy A3, A2 i gramatury jakiej tylko chcesz . Jak to przeczytałem to mi się od razu nastrój poprawił :mrgreen: ............I całe jutro będzie mi wesoło i pewnie jeszcze parę dni ......
Alle jaja, alle jaja. :D
Andrzej
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Wszytko zostało powiedziane.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany