Pancernik Bismarck - Relacja

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Art
Posty: 465
Rejestracja: wt paź 20 2009, 13:51
Lokalizacja: Rzeszów
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Art »

Witaj Cnk.
Może spróbujesz nieco pogrzebać w źródłach i poprawić wycinankę tu i tam.
Widać, że skalpel idzie Ci równo i kleju jest tyle ile trzeba, słowem karton Cię słucha.
Zachęcam Cię więc do podrasowania swojego Bisa choć trochę, a niewiele trzeba, warto przy takim wykonaniu.
Art
W trakcie budowy: PBY CATALINA
Zbudowałem: ARADO Ar-196 ; MiG-29; Pancernik BISMARCK
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Waloryzacja jakaś na pewno będzie, ale to już na końcu aby wygląd poprawić. Z racji że zacząłem wszystko jak książka pisze ''papierowo'' to na razie lecę tak dalej. Najbardziej rozprasza mnie model który już czeka w kolejce, ale nie wiem czy jest sens robienia równolegle drugiej relacji, bo pracy przy okręcie jeszcze duuuuuużo.
hajer_mihau
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 23 2007, 16:04
Lokalizacja: Łęczna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hajer_mihau »

Cnk pisze: Z racji że zacząłem wszystko jak książka pisze ''papierowo'' to na razie lecę tak dalej. Najbardziej rozprasza mnie model który już czeka w kolejce.
Tak trzymaj - popieram :D
A jakiż to model czeka w kolejce :?:
Modelmaniaq
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

W kolejce czeka ten oto śmigłowiec. Zawsze mi się podobał i jak zobaczyłem że jest nowe opracowanie, zakupiłem go od razu. Z racji że szkielet do bismarcka wycinałem strasznie dużo dni, (a wiadomo że trzeba zrobic to dokładnie bo potem mozna załamać ręce nad poszyciem) a palce niemiłosiernie bolały od nożyka powiedziałem sobie że postawie na wycięty laserowo, więc i taki zakupiłem. Jeszcze farby i itp. Ale to już dopiero wtedy gdy zacznie się budowa. Co by okrętowcy nie byli zawiedzeni powiem że jednostki pływające też czekają.

Obrazek
ODPOWIEDZ