Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Nad wyborem nazwy jeszcze pomysle . Mam jeszcze sporo czasu zanim na kadlubie pojawi sie kalkomania ;-) Bardziej martwi mnie to jakiego koloru szarosci uzyc. :roll:
Ostatnio zmieniony wt sie 24 2004, 0:02 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Horac

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Horac »

a propos koloru.... niszczyciel z numerem 620 ( nie bede kaleczyl jego nazwy ;P ) jest troche ciemniejszy od pozostalych ;] czy ktos ma jakis pomysl co to za kolor i czy mozna go uzyskac ( konkretnie o farbki mi sie rozchodzi ;] ) - obojetnie jakie ;]
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Może masz więcej fotek, bo na podstawie tej jednej nie można stwierdzić, że jest ciemniejszy. Wszystko zależy od warunków w jakich zostałe zrobiona fotka, ewentualnego retuszu, źródła fotki.

gulus
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Horac pisze: nie bede kaleczyl jego nazwy
No to napisz po naszemu -Niespokojny :lol:

A co do koloru to cosik podobnego do malowania F-15 E . Czyli Revell 378 ale wyglada jasniej i jakby mu troche niebieskiego brakowalo :roll:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Horac

garsc linkow

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Horac »

Okonek nie wiem czy juz wybrales nazwe i malowanie ale w sieci znalazlem taka oto stronke z gotowym juz modelem... musze osobiscie stwierdzic ze wykonane przez autora slady ekspolatacji zwalily mnie z nog.. mam nadzieje ze pokazuje ci strony na ktorej byc nie moze byles wczesniej :p
http://steelnavy.com/TrumpeterSovremennyLKS.htm

http://modelwarships.com/reviews/ships/ ... p1/p1.html - a tutaj calkiem lekki i przyjemny sposob budowy ;] mam nadzieje ze te stronki czy jakos pomoga .. ;]
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dzieki Horaczku :!: Znam te strony :cool: Na pierwszej gosciu chyba przesadzil troche z tym przybrudzeniem a druga bardzo mi sie podoba i napewno bedzie pomocna ;-) :piwo:
pozdrawiam
Obrazek
Maverick

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick »

Straszna paskuda :x Zeby tak wykonczyc model :sciana:
Bart
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 04 2003, 10:55

kolory

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bart »

Cześć Wam !!!
Zastanawia mnie kolorystyka okrętów radzieckich. Na zdjęciach modelu Sowremenny ma dno klasycznie czerwone, ale wszystkie wydania kartonowe modeli mają kolor dna zielony !!!
Np. http://www.kemot1.gower.pl/ opis Minska

Rowniez Lewczenko i Sowremenny Halińskiego mają prawie białe nadbudówki i zielone spody.

Bartek[/img]
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Z tego co wiem to sa czerwone . Jak dla mnie to zielony kolor wziol sie stad , ze czesc ponizej lini wodnej szybko porasta glonami itp. Zla interpretacja fotek ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Obawiam się Jędrek że jesteś w błędzie. Widziałem wspaniały model w muzeum na Aurorze i też miał zielone dno. Spójrz na fotkę kilka postów wcześniej, co prawda jest ciemna ale na moje oko tam też można dopatrzyć się zieleni. Natomiast porastające dno skorupiaki mają najczęściej biało-szary kolor.
ODPOWIEDZ