Wąskotorówka

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mbxd1-168
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 22 2013, 20:23
Lokalizacja: Wielkopolska

Wąskotorówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mbxd1-168 »

Witam. Jestem fanatykiem wąskiego toru. Postanowiłem wykonać model wagonu motorowego Mbxd1-168. Szukam rysunków, planów, zdjęć wagonu osobowego 1Aw lub wagonu motorowego Mbxd1 168. Czy ktoś może pomóc:?:
siamon
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 24 2013, 8:14

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: siamon »

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).
Awatar użytkownika
Constructor
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 15 2009, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Constructor »

siamon pisze:Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).
nie czaję... co to ma do poniższej wypowiedzi...
ObrazekObrazek
Abuq
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 28 2013, 13:42
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abuq »

Podejrzewam, że siamon w ten zaawoalowany sposób chciał powiedzieć, że Mbxd1-168 nie udostępnił w swoim profilu adresu mailowego (jest niewidoczny dla innych forumowiczów).
Pozdrawiam
Abuq
Awatar użytkownika
Constructor
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 15 2009, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Constructor »

Abuq pisze:Podejrzewam, że siamon w ten zaawoalowany sposób chciał powiedzieć, że Mbxd1-168 nie udostępnił w swoim profilu adresu mailowego (jest niewidoczny dla innych forumowiczów).
Może to przez to, że nie piję...
ObrazekObrazek
Abuq
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 28 2013, 13:42
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abuq »

Pozdrawiam
Abuq
Awatar użytkownika
Mbxd1-168
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 22 2013, 20:23
Lokalizacja: Wielkopolska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mbxd1-168 »

Witam wszystkich. Nie bardzo rozumiem to co napisał SIAMON. Bardzo przepraszam że nie było widać mojego adresu e-mail, ale myślę że już jest wsystko O.K. Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Mam jeszcze prośbę; Czy jest może ktoś w posiadaniu fotek z wnętrza wagonu Mbxd1 - 168 (dokładnie chodzi mi o wnętrze kabin maszynisty).
Awatar użytkownika
Constructor
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 15 2009, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Constructor »

Mbxd1-168 pisze:Witam wszystkich. Nie bardzo rozumiem to co napisał SIAMON. Bardzo przepraszam że nie było widać mojego adresu e-mail, ale myślę że już jest wsystko O.K.
Zamiast: "Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare)." - wystarczyło: "Stary, nie podałeś maila..."... a nie wywody na temat działania ciasteczek forum :)

W to miejsce wstawiłbym cytat postaci Stanisława Anioła z serialu Alternatywy 4.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ