"pokazanie kolejnego modelu dla pięciolatka"

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

Witam.
Kierownik, świetna sprawa z tym projektem. Zabawka w sam raz na początek dla dzieciaków które by chciały sklejać jak tata. :)

Diogenes ubawiłem się czytaniem Twoich tekstów. Absurdalne i szydercze poczucie humoru prezentowane przez Ciebie przypomina mi "Latający Cyrk Monty Pythona", który to z pasją oglądałem w młodości. :)

Dla rozkuźnienia: :) http://www.youtube.com/watch?v=oWVWaGWmqVU

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kokosz
Posty: 122
Rejestracja: ndz mar 16 2008, 15:29
x 6

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokosz »

Wiem, to temat diogenesa i nie powinienem się już odzywać, ale kolego cyrylus. Też jestem fanem Cyrku Monty Pythona i proszę cię, nie obrażaj tych inteligentnych i niewątpliwie śmiesznych ludzi, porównując bełkot diogenesa do ich twórczości. To, co prezentuje kolega diogenes, nie jest ani szydercze, ani nie ma nic wspólnego z humorem. Nawet absurdalnym. To po prostu zlepek nie powiązanych ze sobą słów i cytatów, który wygląda dosłownie tak, jak majaczenie człowieka będącego pod wpływem dużej dawki narkotyku. A co do tego "modelu", to zważ, że facet ma ponad 30 lat na karku. Jeżeli zatem jego samolocik ma być formą edukacji, to czemu relacja nie jest prowadzona językiem zrozumiałym dla dzieci?
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

Zazdrośnik bleeeeeeeeeeeeeee
Stary zazdrośnik bleeeeeee
Nie lubię takich co śmiecą słowem bleeeeeeeee
Och chyba strzelę focha hmmmmmm
Albo omdleję teatralnie

Ilona jest na ciebie zła, ranisz jej uczucia i całą wprawiasz w dygot - nie ładnie tak z niewiastami postępować.
Obrazek

Idź sobie precz a kysz a kysz.
Unga, bunga, voodo, śmudu urok rzucam czar mar.
Nie chcę cię tu więcej, fuj. Za mądryś dla mnie, za inteligentny. bleeeeee.
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

Nie obrażam bo napisałem to wszystko w dobrej wierze. To raczej Ty obrażasz Diogenesa sugerując jego uzależnienie.
Ta cała relacja to żart, jak dla mnie, więc wyluzuj.
Więcej Hakuna Mataty...
Idę coś kleić... ;)


A! Nie ważne kot ile ma lat, jak klei i co klei. Ważne że go to cieszy. :)

https://www.youtube.com/watch?v=tcxFKbMiNH8
Awatar użytkownika
Kokosz
Posty: 122
Rejestracja: ndz mar 16 2008, 15:29
x 6

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokosz »

Nie sugeruję, że diogenes jest uzależniony, tylko że bredzi bez sensu, w sposób typowy dla człowieka naćpanego. Zresztą najświeższy jego wpis wskazuje, że jest to nieuleczalne. To nie jest ani trochę śmieszne, więc nie jest to żart. Nie jest mądre i nie ma zawartości merytorycznej, więc nie jest to relacja.
Ale cóż, jakakolwiek polemika z wariatem, który myśli, że jest strasznie zajebisty, nie ma sensu. Więc znikam, tym razem na amen. Bawcie się dobrze

P.S.

Nie wiem, kto to jest Ilona i nie obchodzą mnie kompletnie jej zranione uczucia
cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

I Ty Kokosz piszesz że znasz Monty Pythona...
Ilona to może ten model jest? :/
Na boku i stateczniku jest jak wół: IL...
Diogenez popraw mnie jeśli źle to zinterpretowałem.
No chyba, że teraz Ty Kokosz wkręcasz a ja dałem się złapać? :)
Szerokiej drogi życzę. :)

P.S. Chcesz merytorycznie to przyglądnij się zdjęciom... Są jak najbardziej merytoryczne...
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

karaluchy szczypią

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

heloł,

Dzisiejsze występy sponsoruje cyfra 4

Kierownikowi należą się podziękowania - wymyślił coś pięknie prostego, a mi złożenie tego zajęło ze dwa lata. :)

Tym, którzy nie rozumieją, jak można budować takie proste rzeczy ja pomóc nie zdołam.

Tym, którzy twierdzą, że owszem, kleją modele, ale nie pokażą na forum, bo coś tam i chowają się po krzakach, a tu tylko mędrkują - tym nie dziękuję, tylko pokazuję język bleeeeee (głównie to mam na myśli jednego ancymonka). Back to the shadow.

Teraz do merytorycznej niemerytoryczności

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zawsze jest tak, że nie wszyscy wszystko chwytają w mig, więc może kilka podpowiedzi podrzucę. Mogło by to wyglądać znacznie lepiej - łapy mi się trzęsły przy robieniu udawanych linii podziału na owiewce kabiny. Cała owiewka to słabizna. Kadłub jest krzywy, wije się niczym wąż. Dodatkowo miejscami jest okrutnie brudny, to od dotykania paluchami zdecydowanie za długo.

Na ostatnim zdjęciu - z tyłu czai się Ilona, ale ona nie gotowa na występy, taki jeden jej zwymyślał i co zrobić, trzeba czekać aż jej przejdzie.

z jak najlepszym intencjami
wasz
człowieczek

ps. zapomniałem dopisać: cyrylus - każdy ma takie rozumienie rzeczy na jakie zasłużył :)
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
AWOT
Posty: 280
Rejestracja: sob mar 22 2003, 17:09
Lokalizacja: EPTO
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AWOT »

No i Jaczek znalazł się na stronie MODELIKA. Fajny prosty model dla początkujących. Takich modeli brakuje.
Pozdrawiam i gratuluję!

AWOT
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

yak 17 dziecięcy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

heloł,
to będzie koniec
ostatni akt zabawkarstwa ordynarnego - teraz już tylko będą zabawki pod pozorem "wyższych celów" :b

Teraz trochę kompromitujących zdjęć:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tamtych czasach nie wiedziałem, że farbę dobrze jest rozcieńczyć przez użyciem. Dlatego retusz wygląda jakby był patyczkiem od loda nakładany. Osłona kabiny miała być wisienką na dziecięcym torcie, ale okazała się gwoździem do trumny - ma szpary i cała jest przydymiona oparami CA. No i ten pożółkły biały.

T H E
E N D


ps. te modeliki na stronie orlika to są od zawsze...
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
ODPOWIEDZ