BMW e46 WMC

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
jaxon1987
Posty: 54
Rejestracja: śr paź 08 2008, 15:22
Lokalizacja: Sztum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaxon1987 »

No właśnie niewiele widac.... Zdjęcia są nieostre no i tło i oświetlenie marne... Postaraj się to zmienić
Avia S-199, USS Los Angeles
Awatar użytkownika
Camilllo
Posty: 482
Rejestracja: sob gru 19 2009, 22:07
Lokalizacja: Włocławek
x 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Camilllo »

W kwestii zdjęć podepnę się pod przedmówcę, mało widać mało. Mam też pytanie, czemu ten model taki jakiś kserowany? Rozumiem, że szpachla i co za tym idzie malowanie, ale nie lepiej z oryginału kleić?
A tak z innej beczki, to nie rozumiem skąd przekonanie, że kierowcy BMW to głównie łyse karki bez mózgu? Mam już trzeci samochód tej marki i włosy jakoś mi nie wypadły, ba w dresie nie chodziłem prawie nigdy, chyba że w podstawówce na w-fie. Ci łysi którzy się niby kojarzą z tą akurat marką, to sezonowcy, którzy dzisiaj jeżdżą tym samochodem, a jutro go spotkasz np. w civicu. Taki to wierny fan i znawca BMW, po prostu była moda to kupowali stare beemki, teraz np. często ich widać w audi, ale jakoś tu nikt się nie czepia. Polecam odwiedzić jakiś lokalny zlot fanów BMW (bo na masowych spendach giną w tłumie łosi, myślących że są fajni), i pogadać z nimi, można się zdziwić.
Obrazek
Wojtek1998
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 01 2014, 13:45

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wojtek1998 »

Ja tez lubie beemki i chciałbym miec taka w garażu.Są to cudowne samochody którym reputacje zniszczyli takie dzieciaki
Awatar użytkownika
amz20
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 19 2009, 21:21
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: amz20 »

Camillo i w tym ustępie masz dużą kupę racji zgadzam sie że foty słabe a i o BMW dobrze prawisz .
Zanim pierdoło przykleisz siedem razy przymierz .
Wojtek1998
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 01 2014, 13:45

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wojtek1998 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ