Pt-76 Kartonowa encyklopedia techniki

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
jaxon1987
Posty: 54
Rejestracja: śr paź 08 2008, 15:22
Lokalizacja: Sztum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaxon1987 »

Wygląda przyzwoicie :) Tylko powiedz mi bo nie doczytałem, czy model będziesz malował w całości ? Pytam bo nie widać retuszu i biały kolor bije po Gałach ;]
Avia S-199, USS Los Angeles
Awatar użytkownika
Zulus
Posty: 108
Rejestracja: ndz lip 13 2014, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
x 5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zulus »

Witam

Na obecną chwilę nie mam malutkiego pędzelka, żeby poprawić wszystko. A na starcie nie miałem farby :) Ot takie zrządzenie losu i funduszu. Obecnie retuszuje na bieżąco jak coś składam, tylko większym pędzlem a nie chcę upaćkać farbą wszystkiego, by nie malować całości ;-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zulus
Posty: 108
Rejestracja: ndz lip 13 2014, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
x 5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zulus »

Witam

Robiłem chwilkę a dokładniej z 2-3 dni koła. Średnio mi to wyszło ale starałem się wstępnie pomalować zewnętrzne części koła.

Obrazek

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Zulus
Posty: 108
Rejestracja: ndz lip 13 2014, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
x 5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zulus »

Witam po krótkiej przerwie :)

Nie składałem ostatnio nic, ze względu, iż na dobre zaczęły się studia i jest co nieco nauki.

Polakierowałem podwozie, co utwardziło mocno mocowania układów napędowych (czy jak to nazwać) i w tym momencie rozpocząłem budowę przednich kół.

Zdjęcia, rzecz jasna nie oddają tego do końca jak to wygląda :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

EDIT nie udało mi się dodać więcej zdjęć, bo limit mi wskoczył. Dodam więcej jak mi zejdzie blokada.

Myślę, że do ukończenia kółek jeszcze jest spora chwila. Na ten czas są pomalowane na szary odcień, ale zostaną przemalowane na zielono, jak się oczywiście wybiorę do sklepu a ciężko mi ostatnio do centrum Wrocławia się wybrać:)

Jedno udało mi się zrobić ale strasznie słabo mi to leci i mozolnie ;-) Po pierwszym malowanie wygląda to póki co beznadziejnie ;) Po malowaniu zieloną pewnie będzie lepiej :)

Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zulus
Posty: 108
Rejestracja: ndz lip 13 2014, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
x 5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zulus »

Witam po dłuższej przerwie :)

Ostatnio mam mało czasu, bo szkoła i ogólnie sporo różnych rzeczy na głowie.

Zabrałem się za wykonywanie kół, co okazało się łatwiejsze niż myślałem. Dalej brakuje mi sporo precyzji ale na pewno jest lepiej niż ostatnio.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ