[R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2068
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: laszlik »

Michal84 może mieć rację.
Ja u siebie tak to widzę:
Obrazek

LInk nie odnosi do zdjęcia, tylko do strony na której jest ono otoczone reklamami.

Proszę zatem coś z tym zrobić. Ja bym chciał oglądać samo zdjęcie a nie ruskie baby.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2184
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 159

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: Heinrich Kosmala »

michal84 pisze: wt paź 09 2018, 20:05 @ Seba / Heinrich .. jesteście zalogowani w tym serwisie hostingowym ? Być może opcja bez reklam jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników ? Podpowiadam sugestią, bo u mnie widać reklamy, a nie mam konta na postimg i adblock jest aktywny..
Zgadza się. Tyle tylko że nie wiem, co inni (nie zareiejstrowani) mogą z tym zrobić...
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 303
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 45

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: michal84 »

Heinrich Kosmala pisze: wt paź 09 2018, 22:49
michal84 pisze: wt paź 09 2018, 20:05 @ Seba / Heinrich .. jesteście zalogowani w tym serwisie hostingowym ? Być może opcja bez reklam jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników ? Podpowiadam sugestią, bo u mnie widać reklamy, a nie mam konta na postimg i adblock jest aktywny..
Zgadza się. Tyle tylko że nie wiem, co inni (nie zareiejstrowani) mogą z tym zrobić...
Mam nadzieję, że administracja forum udzieli na ten temat kilka cennych rad, tak aby wszyscy forumowicze byli zadowoleni :)
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2068
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: laszlik »

Ale to nie my, niezarejestrowani na tym hostingu, tylko Wy zarejestrowani powinniście coś z tym zrobić, żeby każdy miał komfort oglądania zdjęć bez reklam.
Z pewnością istnieje możliwość modyfikacji kodu tak, by było widać samo zdjęcie a nie stronę na której ono jest umieszczone.
To leży w gesti autora postu a nie oglądającego.
Ja używam innego hosta i jestem w stanie zmodyfikować kod tak, by wyświetlał samo zdjęcie. W dodatku inaczej modyfikuję na potrzeby tego, a inaczej na potrzeby innego forum. W obu przypadkach osiągam zamierzony efekt.
Próbowałem też zmienić kody w poście autora, ale nic z tego nie wychodzi. Nie znam Postimage, ale może istnieje mozliwość wyboru innej opcji generowania kodu?
Proszę to sprawdzić.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Karol1985
Posty: 239
Rejestracja: śr wrz 30 2015, 23:55
Lokalizacja: Wałbrzych
x 25

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: Karol1985 »

Jak masz wybrane zdjęcie, klikasz u góry w pasku "podziel się" i z rozwiniętego menu wybierasz "BEZPOŚREDNI ODNOŚNIK" i tak skopiowany link wklejasz do relacji. Tak przynajmniej to u mnie działa.
Pozdrawiam,
Karol :D
Awatar użytkownika
Karol1985
Posty: 239
Rejestracja: śr wrz 30 2015, 23:55
Lokalizacja: Wałbrzych
x 25

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: Karol1985 »

Problem może być jeszcze w tym, że jako zalogowany użytkownik postimg.cc ładowała mi się strona hostingu ze zdjęciem, ale bez reklam. Potem zrobiłem próbę na wylogowanym koncie i też pokazała mi się strona hostingu bez reklam. W tym wszystkim tylko jedna uwaga co do "zdjęć bez reklam" W swojej przeglądarce mam zainstalowany ABP, i myślę, że to jest sendo sprawy.

W każdym razie, jestem użytkownikiem postimg.cc po zmianach jakie wprowadziło fotowiadro i z nowego hostingu jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony :) zdjęć wrzucam ( wydaję mi się dużo ) i jakoś nie mam problemów, żeby te znikały z relacji. Oczywiście zdjęcia staram się obrobić przed wrzuceniem na hosting, ale suma sumarum idzie wszystko bardzo sprawnie, a złączone przeze mnie linki zawsze odsyłają do samych zdjęć, a nie "tych zamieszczonych na stronie hostingu".
Pozdrawiam,
Karol :D
Awatar użytkownika
Karol1985
Posty: 239
Rejestracja: śr wrz 30 2015, 23:55
Lokalizacja: Wałbrzych
x 25

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: Karol1985 »

To zrobiłem jeszcze jeden krótki test i wyłączyłem ABP w przeglądarce po załadowaniu strony i reklamy ożyły....


I test zdjęcia po kliknięciu w "podziel się" i skopiowaniu linku z opcji "bezpośredni odnośnik"
Obrazek
Pozdrawiam,
Karol :D
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2068
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: laszlik »

Dzięki Karol1985 za pomoc. Myślę że bardzo ułatwi nam to sprawę.
Teraz, skoro już wiadomo jak to zrobić, proszę o poprawne podlinkowanie zdjęć.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2068
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: laszlik »

Jeszcze raz i to po raz ostatni ponawiam prośbę o ponowne, poprawne podlinkowanie zdjęć.
Następną moją ingerencją będzie czasowe zablokowanie relacji.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
seba44490
Posty: 22
Rejestracja: pn sie 01 2016, 19:43
Lokalizacja: Pilzno

Re: [R] KTO Rosomak Orlik 088 1:25

Post autor: seba44490 »

No niestety , jakoś przeżyje , mam też , swoje życie i nie mam teraz czasu żeby to zrobić

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Zablokowany