[G] C7P ProModel 1:25

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Marcin PP
Posty: 22
Rejestracja: sob kwie 13 2019, 18:18
x 11

[G] C7P ProModel 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin PP »

Witam!
Przedstawiam kolejny model, który w ostatnim czasie zasilił moją kolekcję ;)
Wycinanka już pełnoletnia, ale wg mnie nie odbiega od współczesnych standardów. Modeldobrze spasowany i bardzo przyjemny w sklejaniu.
Oczywiście wszystkie błędy i niedociągnięcia to moja wina, wiem, że wiele rzeczy można wykonać lepiej, czy inaczej (reflektory, siatki, nity...)
Mimo wszystko zapraszam do ogladania i polecam do sklejania ;)

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek[i[url=https://postimg.cc/Mf5y6CnW]Obrazekmg]https://i.postimg.cc/7bCWZX9q/8.jpg[/img][/url]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3231
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 101

Re: [G] C7P ProModel 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Całkiem nieźle wyszedł. Na tak dużych zdjęciach jakie zamieściłeś na pewno widać że tu i ówdzie jakaś szpara się pojawiła czy też to że kolor retuszu trochę odróżnia się od kolorów wycinankowych (jakimi farbami retuszowałeś ?) ale z odległości metra to pewnie tak w oczy się nie rzuca. Jedyne jednak co widoczne jest także z oddali to te szybki wyglądające jakby były pokryte cienką warstwą lodu. Czy to taka folia była czy może przez przypadek je zamalowałeś jakimś lakierem bezbarwnych choć sam model wydaje mi się, że nie był lakierowany, a może jednak był ?
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Sztuk 4

Re: [G] C7P ProModel 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sztuk 4 »

Kurcze jem deser - serniczek z ulubionej cukierni, popijam herbatką z domowej mieszanki, tak wiem przy komputerze nie powinno się spożywać posiłków... ale na litość boską po co ja zerknąłem na te żaluzje nad oknami :boje: Fuuuuj :pomoc:
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3231
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 101

Re: [G] C7P ProModel 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Sztuk 4 pisze:Fuuuuj
A to fuuuuj to z powodu ich koloru czy może tkwię w mylnym błędzie ?
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ